HTML to WP

Pozdrav !

Imam pitanje !

Da li je moguće prebaciti web iz HTML FORMATA U NEKAKAV CSS TIPA WP ?

Naime imam template koji mi se sviđa ali u HTML formatu . Mislim da to za djelatnost koju ga mislim koristiti nije to to , osim ako se moze napravit nekakav CSS za unos objekata i slicnih podataka ?

Vise na linku : Voyage – Travel Agency HTML Theme – FULL | Themefix

Rijec je o tom templateu !

Može se prebaciti ali ti treba programersko znanje.
Misliš ako se može napraviti nekakav CMS za unos objekata i sličnih podataka to bi ti bilo još kompliciranije nego ovo prvo.

LP

Ovo ti je već prebačeno za Wordpress za samo $99 možeš to imati

Travel WordPress Theme | Voyage

Da platim to . Platim modificiranje malo i sto onda ?

i voziš… uneseš podatke u cms iz stranica koje imaš u html-u. Ako je sajt stariji i indeksirane su ti stranice pripaziš da ti se linkovi cms-a podudaraju i to bi trebalo biti to :slight_smile:

Platiš i imaš.
Uostalom, ta Wordpress tema je original, a onaj HTML template kojeg si prvo našao je modifikacija.

1 Like

Ma kakvo plaćanje, pa to ne pada nikome ovdje na pamet. Uostalom to ti je toliko lagana da naučiš za dan, dva max. pet. Niko nije blesav plačati nekome “nekakvo” modificiranje i kuckanje po tipkovnici.

:)))
Nedavno na kavi s kolegom koji radi u vojsci. Kažem bio sm na razgovoru za job, pita kakav job, ja kažem izrada web stranica, te održavanje i redizajn postojećih. Kaže on: ah, onda nema problema, znači lagan posao.
Nažalost sve više ljudi na ovaj posao gleda ovako.

brijem da percepcija ovog posla nikad ni nije bila nesto bitno drugacija…
jedina razlika, sto su klinci od susjeda prestali raditi stranice u wordu i frontpage-u, sad ih ‘rade’ u wp-u i joomli…
napredak postoji :wink:

[quote=“leanchristmas”]… Kaže on: ah, onda nema problema, znači lagan posao.
Nažalost sve više ljudi na ovaj posao gleda ovako.[/quote]

Bolje neka misle da je lagan posao, zavist je jača.

Neki dan podižem novac preko W.U. od googla i žena na šalteru me tako ispituje i kaže mi realno nisi ništa radio, sjedio si a dobio novac, rekao sam joj pa to onda može svatko :wink: sorry za offtopic :stuck_out_tongue:

1 Like