Http://no1tutorials.net

Meni na svakoj stranici prvo header u oči upada (logično, zar ne?), a ovaj tvoj mi je reko, bjež odavdje, jer ako ja ovako izgledam, kako ćeš ovdje moć nešto naučit?! Ti želiš nekoga naučit nešto radit na kompu (što je pohvalno), a header ti izgleda kao da je u Paintu napravljen u par minuta…

Svakako promjeni header… Ne mora bit ništa komplicirano, već nešto što izgleda na nešto.

Ostatak stranice ne bi previše komentirao, jer većina je (polu)prazna. Raspored sadržaja isto nije nešto posebno (/polu/prazno), ali to s vremenom možeš popravljat.

dali uopće postoji kakva administracija za ovu stranicu ofim foruma mislim je li ručno dodajes vijesti ili

Ne kuzim bas pitanje, daj malo pojasni

[quote=“mrcina”]Meni na svakoj stranici prvo header u oči upada (logično, zar ne?), a ovaj tvoj mi je reko, bjež odavdje, jer ako ja ovako izgledam, kako ćeš ovdje moć nešto naučit?! Ti želiš nekoga naučit nešto radit na kompu (što je pohvalno), a header ti izgleda kao da je u Paintu napravljen u par minuta…

Svakako promjeni header… Ne mora bit ništa komplicirano, već nešto što izgleda na nešto.

Ostatak stranice ne bi previše komentirao, jer većina je (polu)prazna. Raspored sadržaja isto nije nešto posebno (/polu/prazno), ali to s vremenom možeš popravljat.[/quote]

Lik ima PC tutorijale. Znaci, vrlo vjerojatno o tome kako promijeniti pastu na procu, skinuti mp3 ili nesto sto je ko fol IT tehnika, ali ne i web. Kao sto bismo se sjecali, velika je razlika od mijenjanja paste i pisanja validnog XHTML-a ili rada u CS4, a znaci reko bih njegovoj publici nece heder smetat.

Realno, jbg, moram rec - gubljenje vremena na dizajn u ovoj fazi kad stvara web koji ima visok informativni value je gubljenje vremena, nis drugo.

Kul web, ja jednom zahvaljujuci takvima how-to rastavio i sastavio svoju toshibu.
Doduse, majstore OP, moras stvarno pisat dobre stvari inace ce ti se stranica zagubit u moru kvalitetnijih. Ako nista, opseznijih.

[quote=“mrcina”]Meni na svakoj stranici prvo header u oči upada (logično, zar ne?), a ovaj tvoj mi je reko, bjež odavdje, jer ako ja ovako izgledam, kako ćeš ovdje moć nešto naučit?! Ti želiš nekoga naučit nešto radit na kompu (što je pohvalno), a header ti izgleda kao da je u Paintu napravljen u par minuta…

Svakako promjeni header… Ne mora bit ništa komplicirano, već nešto što izgleda na nešto.

Ostatak stranice ne bi previše komentirao, jer većina je (polu)prazna. Raspored sadržaja isto nije nešto posebno (/polu/prazno), ali to s vremenom možeš popravljat.[/quote]

Header promijenjen, valjda je sad bolje. Mislim da necu raditi vise nikakve izmjene na stranici po pitanju izgleda. Kao sto netko rece, ovo je stranica o savjetima a ne o web designu. Ja sam znao nalijetati na katastrofalne stranice po pitanju izlgeda, ali ako na njoj ima rjesenje za problem koji me muci, nastavljam dalje citati i ne obracam paznju na izgled.

Puno bolje izgleda nego kak je bilo…čitljivo i pregledno :doki:
Mana što ne koristiš target, ovak otiđu ljudi

Drago mi je da izgleda bolje. Sad je i logo na forumu linkan na homepage. To je za sada to sto se tice izgleda… Samo treba dodavat kvalitetan sadrzaj i to je to

Dodao sam i H1 tagove, popravio keywords, i optimizirao stranicu za odredjene keywordse. Prijavio sam ju na par direktorija. Nadam se da ce uskoro biti i nekog prometa na njoj…

jkoš sad da središ adse da se uklope u stranicu i makneš one ružne slike računala iz 97…

Ne znam kako bi ti bolje uklopio adse na Home pageu? Bas me zanima… I sta fali slikama? Slike su stavljene takve kakve jesu jer ispod njih pise: izbjegnite situacije kao gore na slikama, citajte nase tutorijale…

samo napred, već puno bolje izgleda nego prva verzija. a imam i prijedlog. Vidim da si instalirao SMF, posveti se malo više tome i instaliraj Simple portal na SMF i sve prebaci na simpleportal. Dobiješ mogučnost stavljanja stranica u koje ubaciš samo tekst i slike za tutorijale, ili ako želiš HTML. I u meniu isto tako možeš dodati dugme da vodi recimo na popis tutorijala.

Razmisli o tome ako se odlučiš i zapneš ima ljudi koji će ti pomoći.

[quote=“rocknroller”]samo napred, već puno bolje izgleda nego prva verzija. a imam i prijedlog. Vidim da si instalirao SMF, posveti se malo više tome i instaliraj Simple portal na SMF i sve prebaci na simpleportal. Dobiješ mogučnost stavljanja stranica u koje ubaciš samo tekst i slike za tutorijale, ili ako želiš HTML. I u meniu isto tako možeš dodati dugme da vodi recimo na popis tutorijala.

Razmisli o tome ako se odlučiš i zapneš ima ljudi koji će ti pomoći.[/quote]

Ovaj simple portal je fantasticna stvar ! Hvala na savjetu. Stavio sam to ali moram jos to uredit…

Samo gdje dodati dugme u meniju? Nisam to nasao nigdje…

imas pp

@rocknroller, hvala na pomoci. Malo sam se igrao s flashom u headeru, pa recite da li valja…

U procesu sam prebacivanja bloga sa bloger.hr na stranicu u potpisu, pa bih vas molio za konstruktivne kritike

Nitko nije komentirao novi izgled moje stranice, a bio sam cak i na Bug online weboteki, i to prvi na listi sa daleko najvise posjeta… E jeste neki…

a da maknes ove pohuljice sa sajta hehe

Zasto, pa zima je, pada snijeg. Na proljece ce mi rasti trava po stranici, na jesen ce lisce padat, i tako… Hahaha ma zezam se, to sam bio stavio a eto, zaboravio maknut, jer ne idem bas na svoju stranicu osim kad pisem novi post

neš ti bit na top10 klikova i ocjena :slight_smile: napraviš par mailova i eto te :slight_smile:

inače reče BUG Weboteka
"Tutorijali, trikovi i savjeti vezani uz svakodnevni rad s računalom, s izdvojenom kategorijom SEO. Sadržajno korisno, ali bi trebalo poraditi na prezentaciji sadržaja."

njihova ocjena 3/10 :slight_smile: