Http://no1tutorials.net

[quote=“PeGO”]neš ti bit na top10 klikova i ocjena :slight_smile: napraviš par mailova i eto te :slight_smile:

inače reče BUG Weboteka
"Tutorijali, trikovi i savjeti vezani uz svakodnevni rad s računalom, s izdvojenom kategorijom SEO. Sadržajno korisno, ali bi trebalo poraditi na prezentaciji sadržaja."

njihova ocjena 3/10 :)[/quote]

Mos mislit sta sam ja radio mailove i sam kliko na to, imam pametnijeg posla… A njihove ocjena? Nisam im ja kriv kad ne znaju prepoznat kvalitetu :slight_smile: : od og njihovog reviewa bilo je nekih promjena na stranici, sad bi garant dobio 4/10

hehe :slight_smile: vjerovatno…
baza je da se radi o uzorku različitih ljudi…dakle ocjena se dobiva tako da svi u BUG-u glasaju za tvoj dizajn ocjenom od 1 do 10 i onda na osnovu toga dobiješ prosjek :wink:

inače čak ni meni nije nešto dizajn…i u pravu je Zyex one pahuljice stvarno nerviraju…

[quote=“PeGO”]hehe :slight_smile: vjerovatno…
baza je da se radi o uzorku različitih ljudi…dakle ocjena se dobiva tako da svi u BUG-u glasaju za tvoj dizajn ocjenom od 1 do 10 i onda na osnovu toga dobiješ prosjek :wink:

inače čak ni meni nije nešto dizajn…i u pravu je Zyex one pahuljice stvarno nerviraju…[/quote]

Uvijek mi je od dizajna bila bitnija kvaliteta. Volim jednostavne stranice, a ova to i je, i takva ce i ostat. Ali hvala svakome na njegovom misljenju, cijenim to

možda ne bi bilo loše da utrpaš još koji link u footer…

bio sam ti htio ostaviti komentar ali CAPTCHA Code ne postoji…

bitna je volja, a ti je očito imaš zato samo deri - peri, već češ vremenom shvatit što je viška a čega ima manjka…

[quote=“Exdizajn”]možda ne bi bilo loše da utrpaš još koji link u footer…

bio sam ti htio ostaviti komentar ali CAPTCHA Code ne postoji…

bitna je volja, a ti je očito imaš zato samo deri - peri, već češ vremenom shvatit što je viška a čega ima manjka…[/quote]

Hvala sto si mi ukazao na CAPTCHA problem, sam to nikad ne bi vidio. Ispravio sam, bio je problem sa nekim pluginom…

Meni se sviđa, jedino mi logo nekako upada u oči.

Hvala na pohvali. A logo je nov, od neki dan, mozda ga i promijenim, vidjet cu jos

Super ideja. Ima odlicnih tutoriala ,no odbija me sto je sve u istoj boji, dok citam nesto tesko se skoncentrirati na taj tut jer pogled ide i na desnu i lijevu stranu. Probaj to staviti u drugu boju , to je cisto anatomija oka. Ako registrira drugu boju nece obracati paznju, ovako hvata sve sto je bijelo. :slight_smile:

Svecano objavljujem da mi je stranica upala u sandbox pred 2 dana… Shit !!!

Nemoj se sekirat, par backlinka i brzo si natrag.

Eh, da, samo otkud mi?

Article marketing i Guest blogging/writing ne bi trebali predstavljati problem za tako vrijednog webmajstora,

čestitam na projektu, mnogi bi se odlučili za eng. tržište sa ovom tematikom.

[quote=“xapuc”]Article marketing i Guest blogging/writing ne bi trebali predstavljati problem za tako vrijednog webmajstora,

čestitam na projektu, mnogi bi se odlučili za eng. tržište sa ovom tematikom.[/quote]

Probao sam ja i na engleski, ali me koknkurencija ubi, jer je ooogromna za ovu tematiku…

izbrisi chat :slight_smile:

Primjetija sam da repliciraš botovima u komentarima. Nije ti to potrebno.

Ovaj logo kao da je u M$ wordu rađen, da se to popravi bilo bi puno bolje…

Ne znam sto mu fali… Meni je OK, za razliku od loga stranice iz tvog potpisa…

Najveći problem je ovaj slogan uz logo “Savjeti i trikovi za Vaš PC”, potpuno odstupa od ostatka stranice.

Žuta sjena - nigdje na ostatku stranice nema žute boje?

A i ta tamno plava boja, zašto ne bi stavio boju aktivnog elementa u izborniku primjerice…

gornji meni - par pixela iznad je crna pozadina

lijevo “BUG PC VIJESTI” - vrlo nečitko, premalen kontrast između boja, a tek hover, gotovo kao da nema ničeg

Ima riječi na engleskom, a sajt na hrvatskom…

“DOWNLOAD BESPLATNIH PROGRAMA” - ne uklapa se u ostatak stranice

Evo promijenio sam boju srednjeg stupca u kojem se nalazi sadrzaj, nadam se da je sada bolje…

[quote=“webmonkey”]Najveći problem je ovaj slogan uz logo “Savjeti i trikovi za Vaš PC”, potpuno odstupa od ostatka stranice.

Žuta sjena - nigdje na ostatku stranice nema žute boje?

A i ta tamno plava boja, zašto ne bi stavio boju aktivnog elementa u izborniku primjerice…

gornji meni - par pixela iznad je crna pozadina

lijevo “BUG PC VIJESTI” - vrlo nečitko, premalen kontrast između boja, a tek hover, gotovo kao da nema ničeg

Ima riječi na engleskom, a sajt na hrvatskom…

“DOWNLOAD BESPLATNIH PROGRAMA” - ne uklapa se u ostatak stranice

…[/quote]

Logo je popravljen, a text u BUG - PC VIJESTI je nemoguce popraviti, jer sa mijenjanjem boje mijenja se boja teksta u cijelom lijevom sidebaru.
Ima rijeci na engleskom i to onih koje nisu zahvalne za prevodjenje…