Http://papak.atspace.biz/

http://papak.atspace.biz/

nisam siguran sto bi tu trebalo komentirati :slight_smile: Simple static free template :slight_smile:

Nemoj reći da si to naplatio 750 kuna i da si radio 7 dana? :zub:

Dobra domena :smiley:

Radija san 2 sata i valjda će pasti koja šteka duvana.

Ako oš iskreno - ko menga u javnoj kući - a pošto sam kulturan ondak ću ti reći -šališ se jel’?

Gigolo, ljudima ne radiš usluge, više štete nego koristi.

1. Ako je tebi puno dati 10 USD godišnje, možda njima nije. Razvijati web na bilo kakvoj domeni koja nije u vlasništvu je totalni promašaj, da ne budem grublji. Jesi li im ponudio da kupe domenu?

2. Koristiš free templejtove koji nemaju veze s optimizacijom. Ako sajtovi nisu vizualno atraktivni, barem ih treba optimizirati.

3. Ima linux hostinga za 50 kn godišnje. Jesi li im ponudio takav hosting ili smatraš da im je bolje na free hostingu?

Čovik nije pri lovi al ako zakupi hosting i domenu stranica će biti tamo.

Hm… nije stvar u hostingu (ajde on je kolko tolko “skup”), domena je cca 70 kn, mislim da je to par kutija cigara, pa mislim da bi tolko mogao odvojit u jednom mjesecu; nego je stvar u webu… Nisam expert, nebavim se ovim poslom predugo ali znam da ovo (čak i ako je šteka duvana u pitanju) nebih napravio, a kamo li ovim se pohvalio sorry :smiley:

Ovo je moje misljenje, a ti sad kako oces :smiley:

A čuj. ja neznan drukčije. Stranica vridi onoliko koliko je informativna. I ne hvalin se. Link je tu da ga tražilice pokupu.

Piše u naslovu da ovaj dio foruma nije dostupan tražilicama.

Nema veze

Kako ne :smiley: al dobro, ti kazes :smiley:

Pravi retropenzionerski dizajn :slight_smile:

Iskreno, meni je OK.

Template čak ima uredno nabačene H1-2-3 naslove.

…i sve bitno je prezentirano.

:doki: za Matu Papka !

Kaže vlasnik stranice da će platiti ako dobije narudžbu s nje.

narudžbu sta nesto prodaje ili nudi ja nevidim nista

Jeli još stranica online!? Ja dobivam ovo:

• Povezivanje nije moguće

• Veza je odbijena pri pokušaju povezivanja s papak.atspace.biz.

redirect je na
http://davor.atspace.us/

Stranica uklonjena jer nije plaćena.

Papak!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja