Http://psiholoskisavjeti.blogspot.com/

Jedan blog koji je nastao ni iz cega i koji je i dalje nista
Savjetovaliste u jednoj rijeci
Ili savjet ovaliste u dvije.
Jos uvijek su besplatni savjeti, ali posto pravi psiholozi zaradjuju dobro razmisljam o naplati, ne mogu ja uvijek da budem entuzijasta i za ljubav i duhovno zadovoljstvo, mora se jesti pa makar i parizer.

Odlično je, svaka čast.

Stari samo naplati, uz ovakav trud šteta bi bilo radit za parizer :zbogom:

Ima li neko ideju što da činim sa ovim blogom? Povećala mi se posjeta oko 50ak dnevno. Jel to užasno malo? Mogu li uzet na bilo kakav način neku crkavicu od te posjete? Kako bi googl gledo na to da na blogu ogromim slovima napisem ko ne klikne na gogl oglas majka mu kurva.

Cinis se kao troll ali hajde mozda i nisi.

Zavisi koliko ti ljudi listaju sajt ali ja na jednom sajtu sa 150 posjeta dnevno zaradim mozda 30tak kuna na mjesec s Etargetom. Znaci ti bi zaradio 10kn : ))))))))

A navoditi ljude da klikaju na oglase NE SMIJES ni na koji nacin. Gledaj iz perspektive onog ko je platio da se oglas prikazuje. On zeli da na njega klikaju ljudi koji su jako zainteresirani za njegov sajt ili proizvod koji prodaje na tom sajtu.

Predji kod mene, ja cu ti napraviti da zaradjujes puno vise ali ce se trebat i malo ozbiljnije radit.

Što da pređem kod tebe? Šta ti činiš?
Jesi ti vidio moj blog? Kako da ostavim ljude na cjedilu?

[quote=“Ognjenpet”]Što da pređem kod tebe? Šta ti činiš?
Jesi ti vidio moj blog? Kako da ostavim ljude na cjedilu?[/quote]

:zub:

toma cruisea i borisa tadića? :potboy:

Oni su sad ok. Brine mene sitna raja koja svakojakih briga i problema ima.

Koliko je od toga sa webmajsotra, 49 ak ?

zaspama’ je cili forum…mislim da je vrijeme da mu netko od moderatora kaže štagod lipog :dada: :slight_smile:

[quote=“Ognjenpet”]Što da pređem kod tebe? Šta ti činiš?
Jesi ti vidio moj blog? Kako da ostavim ljude na cjedilu?[/quote]

Idem na grupnu terapiju pa ti mogu dovest 4-5 nova citatelja, u biti jedan je jos na dial upu pa onda moramo optimizirat site za njega da ga stigne ucitat, ostali su ok, osim jedne zene kojoj iskon ne moze dati dsl jer centrala je neka zastarjela pa valjda nema vise kapaciteta. uz to sam ja web developer i seo guru wannabe itd pa cemo nesto napraviti 100% :slight_smile:

Ti ako mene doneseš 4 čitatelja ja ću stavit tvoju sliku u pozadinu bloga

Bez zajebancije, al meni je tema zanimljiva. Da je postaviš na neku normalnu domenu i da dotjeraš članke i redovno ih obnavljaš, mislim da bi privukao ekipu. Uza sve to djeluješ koda si munjen u glavu i tako pišeš i zbog toga tekstovi ispadaju dosta komični.

Stari samo naprijed i izlječi Tadića od depresije i njegov crni čuperak :bljesak:

A kako mogu prebacit blog na normalnu domenu? Bi li moro i neki hosting uzet? Ili bi mogo preko nekog free hostinga? Bi li mogo prebacit sadržaj? Nemoj kumim te me slat na gugl. Nisam ja munjen samo nekad iz čista mira vičem riba.

@ognjen, dogovoreno!

Došao sam na mjesto 2257000 po alexi. Eto samo da se pofalim

1714000 po alexi. Oko 200 pagewiewa dnevno imam. Na googlu.hr 3 za riječ psiholog na googlu.com 6sti i penjem se. Cilj je da postanem no 1 sajber psiholog i naravno sreća i ozdravljenje svih mojieh pacijenata.

Svaka čast doktore :doki:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja