Http://psiholoskisavjeti.blogspot.com/

■■■■ ti ovaj blog kad ja sa 4 i po iljade linkova kako god jadni bili imam manju posjetu nego na ovom blogu
http://klinkice.blogspot.com
bez linkova. O zaradi da ne pričam perverznjaci mi 13 centi u padže danas donjeli, a ođe se ubi pomažući ljudima, ■■■■■ ne znaju vratit, po mjesec dana bez klika, razmišljam o štrajku o padu ljudskog morala, 1.5 k po alexi. Što mi alexa registruje neke linkove što mi nijedan backlink čeker ne registruje. Moram se pofalit da sam totalno pokraden. Neki retard je plagijo tekstove sa mog bloga i objavljivao ko svoje. Zaštititio sam blog sa slovom c i kletvom. Posjetite blog

ali samo u slučaju da nemate šta pametnije radit i da ste pogledali cijelu filmografiju od paole rej, tere patrik, raven rajli, petit cheri, selina18, spice gigi, litle lupe, natasha shay, pauline, sve iz kolekcije majk in brazil, heder obavezno, onu milfaču brazilku nemojte preskočit na k joj je ime i one holandske blizankinje naravno

Prvi na gugl.hr gugl.com gugl.ba za PSIHOLOG. Znam, ja sam seo majstor treći dan.

Dizajn je grozan, bez uvrede. Ali nije nimalo čitljivo s ovom transparentnom pozadinom i ovim sivkastim tekstom.

tu di su ove slike sastrane se preklapaju jedna preko druge.

Dole je rss na čirilici ??? ili koje je to pismo već

PR3
ideeeeeeeeeeeeeeemoooooooooooooooo
malo sam bio zapustio blog ali nastaljamo sa novim savjetima clancima i pjesmama

[quote=“Ognjenpet”]PR3
ideeeeeeeeeeeeeeemoooooooooooooooo
malo sam bio zapustio blog ali nastaljamo sa novim savjetima clancima i pjesmama[/quote]

Na blogu kombiniras latinicu sa cirilicom. Zasto?

Zašto? Može mi se.

ah…onda u redu…gugl to voli :banana:

@ognjenpet ti si kralj :win:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja