Http://www.hrcroweb.info iskustva

Ima li ko kakvih iskustava s ovim web hostingom
UNLIMITED HOSTING Godišnje: 200,00 kn (besplatna lifetime domena)
Neograničeni disk prostor
Neograničeni mjesečni promet (bandwith)
Neograničen broj domena
Neograničen broj mail adresa
Neograničen broj data baza
Cpanel administracija

Predobro da bi bilo istinito?

Meni su domena i dizajn dovoljni da ni ne pomislim na njih.

Kao prvo, ja ne bih uzeo hosting od hostera koji se zove hrcroweb.info

Kao drugo, ništa ne može biti neograničeno. Ako to nude - lažu. Ili vjeruješ da bi za 200 kuna godišnje hostali, recimo, Wikipediju?

Kao treće, na stranici “o nama” naveden je neki Zlatko. Bez prezimena. Spominje se obrt KT-Katarina, ali na Googleu ne nalazim njihove web stranice. Nude hosting, web dizajn, a nisu napravili stranice za vlastiti obrt? Gledajući reference, mislim da znam zašto nisu.

Sve me to asocira na Kikija iz ove priče:

[quote=“gambo”]Kao prvo, ja ne bih uzeo hosting od hostera koji se zove hrcroweb.info

Kao drugo, ništa ne može biti neograničeno. Ako to nude - lažu. Ili vjeruješ da bi za 200 kuna godišnje hostali, recimo, Wikipediju?

Kao treće, na stranici “o nama” naveden je neki Zlatko. Bez prezimena. Spominje se obrt KT-Katarina, ali na Googleu ne nalazim njihove web stranice. Nude hosting, web dizajn, a nisu napravili stranice za vlastiti obrt? Gledajući reference, mislim da znam zašto nisu.

Sve me to asocira na Kikija iz ove priče:

[/quote]

Potpuno se slažem s tobom…Ako se bave već time i reklamiraju se negdje, pa daj barem napravi to kak se spada,a ne koda susjedu radiš web :smiley:

i mogli su bar uzet .com domenu,a ne info koja košta 2 $

Obrtni registar kaze da se radi o obrtu s knjigovodstvenim uslugama, nigdje nema djelatnosti hostinga i slično

Ali kako bolesna domena to je nevjerojatno. Inace je totalno isfucano kad se ispred domene stavlja cro ili hr a ovo je užas teški.

Vjerojatno obrt susjede prijateljice Zlatkove tete, ili tako nešto, preko kojeg Zlatko ispostavlja račune.
Nešto kao “hrana za kućne ljubimce i web hosting”.

hahaha

a taj obrt nepostoji …

i tko je na kraju taj zlatko? ;D

na web stranici ima broj 049213234 [color=green]xxxxxxxxxxxxxxx[/color][indent]

[color=green][size=4]Ne smije se objavljivati osobne podatke građana na ovom forumu.

• tsereg[/size][/color][/indent]

Znam tog čovjeka… tek je krenuo u taj posao… ima vlastite servere… al sada neznam zakaj je uzeo tako glupu domenu…

Pogledah sajt i sad će mi trebati jedno tjedan dana da dođem sebi od tog “dizajna” :smiley:

Svi podaci o obrtu su navedeni na web-stranicama, a obrt je uredno registriran.

Nemojte da se ova tema pretvori u nešto što se inače dešava u dvorištu osnovne škole tijekom velikog odmora.

lifetime domena ? sta nebi to trebalo znacit dozivotna domena

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja