Humanitarna akcija - webmajstori

Za, ali ovo je multinacionalni forum pa treba uzeti u obzir i to. Napraviti samo za HR ili i za SRB,BIH,SLO ?
Zatim treba odabrati osobe koje će biti ispred stranice…

Bok,
upravo poslao mail mzss-u da napišu što je sve potrebno za takvu humanitarku. Isto tako, poslao sam im direktan link na ovu temu ukoliko bi se htjeli uključiti i pojasniti nam što bi trebali znati.
@maydayy- svaka čast na trudu. Osobno mogu pomoći nešto oko dizajna.
@mestro67- možda najbolje da ispred projekta bude trnac jer je već poznat javnosti :zub:

[quote=“Zgubijumf”]Bok,
upravo poslao mail mzss-u da napišu što je sve potrebno za takvu humanitarku. Isto tako, poslao sam im direktan link na ovu temu ukoliko bi se htjeli uključiti i pojasniti nam što bi trebali znati.
@maydayy- svaka čast na trudu. Osobno mogu pomoći nešto oko dizajna.
@mestro67- možda najbolje da ispred projekta bude trnac jer je već poznat javnosti :zub:[/quote]

Kada se napravi dizajn i stranica podijelit se zemljama tako da svaka zemlja ima svog zastupnika za stranicu ?

-Trnac je bio protiv crkvenih zvona, a pošto je Hrvatska velikim dijelom katolička zemlja to može imati loš utjecaj :misa: :student: (ne shvaćajte ovo za ozbiljno )

Računajte i na moju pomoć.

Prisustvovat ću u humanitarnim akcijama donacijama kada god budem u mogućnosti. Na svoje stranice ću postavit reklame, a oko dizajna, koda i toga - tu ima boljih riješenja od drugih članova, ali ako ne bude interesanata, mogu nešto sredit u joomli.

Samo naprijed! :slight_smile:

[quote=“mrcina”]Računajte i na moju pomoć.

Prisustvovat ću u humanitarnim akcijama donacijama kada god budem u mogućnosti. Na svoje stranice ću postavit reklame, a oko dizajna, koda i toga - tu ima boljih riješenja od drugih članova, ali ako ne bude interesanata, mogu nešto sredit u joomli.

Samo naprijed! :)[/quote]

:doki:

Također za. Što jednostavnije to bolje.

I ja sam za !

evo prva verzija logotipa :slight_smile:

http://img256.imageshack.us/img256/1350/humanitarka.jpg

wow, baš je super, ajmo javljajte se web dizajneri ili ću ja to obavit.

Ja pomognem kako mogu. Sajtove nemam, eventualno da nagovorim neke da objave clanak. :slight_smile:

Odlična ideja, svaka čast.
Možete računati na pozicije za bannere na mojim stranicama

evo transparentni png za nekoga tko će radit vizual…uradim i ja nešto al eto čisto ako će još netko radit kome sviđa moj logotip :slight_smile:

http://viwo.com.hr/humanitarka-logo.png

Svaka čast PeGO, vidi se tko zna znanje :wink:

Možda bih samo ispravio obrub, da se baš ne mota oko svakog slova, nego samo oko većih izbočina, a na ostatku bude ravna linija.

[quote=“APazinjan”]Svaka čast PeGO, vidi se tko zna znanje :wink:

Možda bih samo ispravio obrub, da se baš ne mota oko svakog slova, nego samo oko većih izbočina, a na ostatku bude ravna linija.[/quote]
e’o ti -
http://viwo.com.hr/humanitarka-logo-v2.png
:slight_smile:

Puno bolje :slight_smile: Još samo to napravi i za desnu stranu i logo je super.

misliš da je cijela desna strana ravna? :slight_smile:

evo i tako -
http://viwo.com.hr/humanitarka-logo-v3.png

Da li je itko registrirao domene? Imam na Sitegroundu para koje nemogu povuc a mogu iskoristit pa da zakupim .com i .net?
Da li je itko voljan hostat projekt “humanitarka” ? Pa da ih usmjerim odmah…

[quote=“The Ja”]Da li je itko registrirao domene? Imam na Sitegroundu para koje nemogu povuc a mogu iskoristit pa da zakupim .com i .net?
Da li je itko voljan hostat projekt “humanitarka” ? Pa da ih usmjerim odmah…[/quote]

Voljan sam hostati na svom paketu kod plusa. Pošto je to domaći sajt mislim da bi bilo najbolje da se doma i hosta.
Naravno,uključit ću se u sve oblike ove akcije,kako promocijom tako i osobnom donacijom i novaca i svog vremena i svog oglasnog prostora.

mislim da je .net bolje,al super da je i domena i hosting rijesen. Ak se ne javi dizajner dobrovoljac do sutra navecer ja cu napravit dizajn.

Kul. Odlicno. Moze na pm ili tu NS1 i 2 pls?

Here ya go:

ns1.mojsite.com
ns2.mojsite.com

Tko će raditi dizajn nek se javi da mu na pm pošaljem info za hosting account.