Humanitarnom udruzenje

Kolege forumasi, ugodno vece svima, i puno zdravlja.

Nikad ovu temu nisam pokrenuo, ali eto, danas sam bio u ovom udruzenju i vidio sta nasa drzava(Bih, a i ostale na balkan rade)radi od nas i naseg naroda.
Naime, udruzenje se bavi prvo humanitarnom akcijom za djecu, jer ipak je buducnost u njima, zatim pored toga se radi na POMOCI samohranim roditeljima i starijim i nemocnim.
Niti je moje udruzenje niti imam pomoc od ovoga, ali zena koja je osnovala udruzenje je majka, kojoj je sin pogino u saobracajnoj nesreci, a zelja bila da otvori udruzenje.

Onako kolegijalno, ko moze pomoci(novcano, ko je u Sarajevu gdje je udruzenje moze isto se javiti, pa da pomogne u vidu hrane ili odjece uz dogovor sa osnivačem) bujrum.

Za pitanja sam tu da odgovorim koliko sam u mogucnosti.

1 Like

Možeš li ostaviti malo više podataka? Ne sumnjam da će ljudi pomoći, a posebno kad znaju gdje idu sredstva. Je li imaju web stranicu ili barem FB stranicu? Super bi bilo znati kako će raspodijelit sredstva a treba nam i broj računa za uplate pa ako možeš podijelit.

2 Likeova

https://m.facebook.com/alden.S46/?tsid=0.5804677349533023&source=result
Fb stranica

Neki sajt

2 Likeova

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.