I Have Indijac (Link Building)

Dobar dan,
Evo mene opet s jednom ponudum svim webmajstorima. Konacno nakon 2 godine pretraga nasao INDIJCA koji radi kak treba. Mislim, radi dovoljno dobro ali je pod mojom ordinacijskom palicom i svakim danomr adi sve bolje.

Pravi linkove na moj nacin. A ja imam OCD (ili to ga po nasim OKP) sto se tice pravljenja backlinkova, zato je i potraga za ovim covjekom trajala tako dugo.

Uglavnom on pravi linkove tako da pretrazuje teme usko vezane za vas site i u njima u diskusiji ostavlja link. Linkovi holdaju dosta dobro, naravno ima obrisanih. Ali ratio orbisanih je manje od 5%. Pod time mislim na one koji su obrisani odmah, Google nevoli da se linkovi brisu u masama. Pa je stoga ovo sto on radi prilicno safe.

DEAL:
Indijac radi za 3$ po linku. Mozda se cini skupo, ali nije. Istina mozete vi to i sami raditi, ali onda se morate fokusirati na pisanje, pretrazivanje, pravljenje racuna i tako dalje, a ne na brojanje novaca… Tak da cete ipak morat onda nekog zaposlit da vam broji novce…

Uglavnom, placa se unaprijed meni, a ja cu njemu. Ja sam kao middle man, jer s njim imam specijalni odnos. kad narucite trebat ce nekoliko tjedana da vam dostavim report, jer prvo on mora to napraviti, onda ja cekam prije nego mu platim 7-10 dana da se uvjerim da su linkovi zivi, tek nakon toga mu palcam. Ako bilo sto krene po zlu money back is GUARANTEED! No nakon sto dadem report s zivim linkovima money back vise ne vrijedi. No ako su linkovi zivi 7 dana onda vjerojatno ce ostati zivi forever…

A sad navalite, slobodno i komentirate i pljuvate naravno tko ima sline.

P.S. zasto ovo djelim s vama?
Moram covjeka hraniti, moram ga drzat veselog, da zivi dobro i lijepo da se obuce jer nezelim da mi nestane preko noci ko vecina tih indijaca jer s njim za osobne svrhe imam velike planove. Svatko tko je radio s indijcima znade kako je to…
Moje narudzbe su dosta velike, ali brate pa nemogu napraviti 100 linkova ka jednom siteu, zato mogu uzet jos. naravno ovo je i limited, necu uzet sve ako bude navala.

2 Likeova

Congratulations :trophy::1st_place_medal:

1 Like

To su sve znači linkovi iz tzv blog komenatara?

Moglo bi se reci blog komentara. Ali veci je fokus na forume. Osobno vise volim forume, ratio ej engdje 80:20.

To su vecinom linkovi tipa:
Pita netko koji je najbolji auto na sviejtu. Onda moj indijac napise Fico iz Jugoslavije i sotavi link na site o Fici.

2 Likeova

Bukmarks tema za buduce akcije. Ovako nesto sam bas gledao duze vreme, al sve neki sablonski komentari… Ovo je odlicno ako je ovako kao sto kazes, uskoro pravimo posao.

Da, znade i moj indijac nekad zabrijat u topicu, ali su njegovi postovi dovoljno dobri da zadovolje mene, nekazem da su najbolji moguci, ali mene su zadovoljili. Ali ja ne stajem tu. Jos ga zagrijavam, s vremenom ako ne nestane u indijskom slumu ce postat sve bolji i tko zna mozda se preseli u bogatu cetvrt…

p.S. evo kako sma ja sad strucno odradio jedan primjer kako on gradi linkove u ovom postu.

2 Likeova

I mroam sad odmah sam sebi napisati reply da se ispravim da ovaj primjer gore niej bas dobar jer sam stavio anchor tekst s keywordom, 90% linkova dodje sa blank linkom, no na vas zahtjev moze on odraditi i drugacije, ali ako iamte takve zahtjeve mozda cu pricekati druge koji nemaju jer po forumima se anchor tekstovi nebi trebali raditi. To je moje skromno misljenje i jedan od mnogih poremecaja opsesivnih poremecaja sto se tice gradjenja backlinkova.

Radi li i za balkan, tj. za domace sajtove ?

Da uz pomoć google translatora :wink:

Hahaha. Pa u naslovu pise da je Indijac. ja sam u 7mom nebu da uopce radi.

naravno da ne radi za druge jezike, mozda bi mogao za na indijskom, ali sto ce nam to. I ovako mu je tesko.

A kako si se povezao sa svojim Indijcem, Dadaas?
Preko Upworka, ili preko nekog sitea za upoznavanje (Iskrica npr.)? :blush:
/šala mala/ :o:

Ne sjecam se iskreno jer mi je proslo kroz ruke masu tih indijaca. Ovaj se zadrzao na palcu i nadam se da nece odpast.

Koliko sam samo vremena izgubio i koliko narudzbi napisao koje nikad nisu napravljene… joj… zato sam malo Hype.

Unaprijed izvinjenje na bespotrebnom komentarisanju teme.

I ja sam imao indijca koji je isto radio ziv link 3 dolara, ali je on bacao linkove na nevezane teme i pisao takve textove uz link da je mene bukvalno sramota bila. U drob muka kad sam vidio sta je uradio i kakve budalastine coek pise i kako lose spamuje. Sto je najgore isti trud treba i za glupost i za normalnu recenicu napisat ili nevezan ili vezan topik odabrat, no mi nista ostalo nije no da je vjerujem da je taj moj indijac glup ko. I na kraju krajeva 3$ za jedan forum link je vise nego dobra para čak sam se uzeo preračunavat i mislim da bih ja mogao dnevno 30 linkova boljih no sto ce 99% indijskih radnika na netu napravit. A to je 90$. A to je vrhunska dnevnica.

2 Likeova

Hahaha, slazem se, proslo mi je kroz ruke masu takvih indijaca.

A ovo da mozes i ti to radit, ajde probaj. kazem ti da ces brzo odustat i u najmanju ruku ces vidjet kako je to tezak posao. slican kao na polju, imas ljude koji koriste kombajne i mdoernut ehnologiju za rjesavanje korova, a ti moras motikom u kukuruz.

Pod time mislim, otvaranje emailova, otvaranje racuna, pa to potvrdjivati, pa pretrazivat forum, pa napisat neki reply koji ima smisla, pa ti ga onda obrisu, a ti za to nisi palcen, jer si samo palcen za one koji se odrze 7 dana…

Eto probaj, drage volje bi te zaposlio za 3$ po linku. tebi kao poznaniku i osobi koji lakse mogu obajsniti sto zelim i trebam bi paltio 3.50$

2 Likeova

A sta ti tacno zelis i sta je tacno njegov posao?

Naravno da necu ja to radit :slight_smile: no vise onako filozofski ja iskomentarisah.
Ja ne kazem da nema tu mnogo posla, cak i nema toliko strasno posla koliko je dosadan posao, ali se moze lijepa para uzet, bez nekog prevelikog stresa. Pogotovo na nacin kako vecina njih radi. Ja kad bih to radio, radio bih na ovaj nacin, narucio 100 potvrdjenih profila i email i odmah prije pocetka ikakvog posla na svaki forum predstavljanje i jos odmah pored te 4 posta 1 konkretan 3 na glupe teme sa kratkim komentarom. Dalje za koji dan bi ponovio postupak, pa jos jedanput. Sve to prije pocetka poslovanja sa drugima i bez linkova. I poslije desetak dana imao bih spremnih 100 profila koji imaju preko deset dana starost, preko deset postova i time se na vecini foruma preskocena pravila o postavljanju linkova. Znaci imao bih 100 foruma spremnih za akciju. Kod narudzbi lupam 10 linkova. Registrovao bih nova dva foruma iz te nise (kao bonus), 5 linkova sa tih opstih i 3 beklinka sa komentara. Komentari idu lako ako su normalni. Naravno imao bih listu sajtova koji nisu zaspamovani komentarima a imaju autoaprove kao i one dje lakse prolaze komentari. Naravno gledao bi da ima neke veze tema koju komentarisem sa sajtom koji reklamiram. Mislim vecina otprilike zna kako posao s linkovima ide da ne nabrajam taksativno sta bi i kako bi trebalo to izgledat. I ne bi to trebalo da ide presporo, samo je opet ponavljam jako je dosadno to radit. I ako bi se radilo da se zaradi 90$ dnevno naravno da ima da se rilja i da nije lak no full tajm 8-10h dnevno posao bez zajebancije. Al ja ne nadjoh posao dje se ne rilja, a da se dobro zaradi.

Ako napravis ovako odmah narucim 200 linkova od tebe. Sto ispadne 600$. Samo problem je s deliveri, ja narucim a ti nestades. A nebi bilo dobro da nestanes zbog toga s ovog foruma.

Ja sam stvar pojednostavio. Ovo ne koristim u svrhe da cu zbog tgoa dobit abnormalnu posjetu, da doci ce netko, ovo je cisto da se moj site jednostavno prikaze na tim relevantnim forumima. Kakav je sajt bolji onaj o kojem se prica po forumima ili onaj za kojeg nitko nezna.

Eto jednostavno to.
A ovo sto si ti napisao za 3$ ti nece niti najveci Indijac iz najvece slum rupe napravit pa mi nije jasno zasto ti uopce o tome razmisljas a kamoli imas ideje da bi mogao to raditi. Koliko znam bavis se amazonom, pa sta se nemoze tih 90$ zaraditi preko Amazona na pasivan nacin?

Ovaj topic nije namjenjen ljudima koji bi to mogli sami raditi ili cak drugima. Stavio sam ga ovdje u SEO jer ovo je ujedno i edukacijski topic i ideja onima koji neznajus to raditi i kako zaraditi.

KRENITE!!!
Napravite, ponudite 2.50$, imat cete kupce. Ako nikog drugog onda mene. Ja to raditi necu, ne zato sto mi se neda, nego zato sto imam posao koji se isplati. naprimjer ako sa siteom zaradim 10$ dnevno, tako da dodam dnevno 1 clanak. Znaci cca 2 sata uvrh glave posla. Ispadne mjesecno 300$. Pa kako cu i zbog cega bi onda isao sam raditi linkove i trositi 10 sati dnevno za 900$? zar mi nije onda bolje scalirati moj posao sa siteom i otvoriti 10 siteva pa zaraditi 3000$

Stvar je cista matematike. Netko tko zaradi 0$ online, ovo je idealna ideja i prilika da zaradi, ali netko tko stanca lovu se s ovim sigurno nece zajebavati, i to je moja klijentela… Dali je ima na ovom forumu vidjet cemo, kako se sad pokazuje vise ima ovih koji bi ovo radili, a manje koristili…

EDIT:
Da povucem paralelu s prijasnjim slicnim iskustvom gdje sam trazio investitora za rig. Pa mi pricali da je to bezveze ali nitko od njih nije to htio raditi, kasnije se dva covjeka javila da bi to napravila. Ako bude isto ovako s ovim topicom ja zadovoljan, rado bi sreo covjeka s ovih podrucja koji bi za ovu ili manju cijenu radio ovo. Pa eto prvo kontaktirajte mene.

1 Like

Evo ovo opet da ponovim. I da ponovim da se izvinjavam što bespotrebo komentarišem i sjebavam temu.

Ja sam samo ovaj posao želio prokomentarisat na taj način da može biti unosan ful tajm džob ako se neko tome posveti. Evo ja sam se posvetio tom Amazonu evo jedanest mjeseci, dobro tu je tri-4 mjeseca pauze ali i baš dosta dosta riljanja pa taj sajt zaradi nešta preko 400$. Neko s po grama mozga bi mogao slične pare napravit radeći ovo, ja ne bih radio ovo, niti bih radio ikad za drugog dok nije frka s parama.

Ja se bavim domaćim adsensom, adultom i amazonom, nije isključeno da će to propast sve. Ne vidim problem ako nekad propadne da se prebacim i na ovaj posao ako zagusti.

To sam otprilike i ja htio reći al istrkeljah svakakijeh govana. Još jednom izvini što ti zasrah temu. Želim vam puno posla obojica i da ne budeš uskoro morao mijenjati naslov u I have Indijac and Bosanac.

Evo i jedan PS za kraj: ja sam bukvalno tražio na upworku ovakvog radnika i ovu uslugu i plaćao sam kao što rekoh 3$ (samo sam dobio ne indijca no indijanca klasičnog) tako da mislim da je to i ok cijena i svakako beklink koji može pomoći ako je ok odrađen.

PPS: ja bi od doma pošo za 600$ a kamoli s ovog foruma. I jednog dana kad peh potjera i počnem se ovim se bavit prvog ću tebe zajebat pa ću onda ozbiljno počet radit linkove. I kako 600$ kad je 700$

ajde c3po radi nešta zaspamah čoeku temu skroz

4 Likeova

hahaha, ja sam odmah uracunao popust, znas kak to ide sa poznanicima, das odmah popust neki.

ma nisi nista zaspamao, tema je dobra id rage volje da se netko andje sa ovog foruma da to odradi.

poslao sam ti PM…

neznam sto se dogodilo ali ja sam tek sada vidio PM. Nisam siguran jesmo li se sto dogovrili jer su me neki kontaktirali preko emaila, neki preko skypea i svasta ensto se sve pomjesalo.

Uglavnom testirams ad tog indijca:

https://imgur.com/7RLNXNh

https://imgur.com/jIp1bbI

20tog je napravio vecinu linkova, ove slike gore su querris. Siteovi su bez ijednog link buildinga stabilni i stari vec duuuugo godina. Sad cemo vidjeti dali ce kroz mjesec dana ovaj indijcev posao imati smisla. Ako queris skoci onda je posao uspjesan, ako ostane na istom onda je OK, jer prvenstveno se ovo koristi za kreiranje more natural link building, jer kakvi su to sitevi koji imaju placene guest psotove po poznatim sitevima, a nemaju nijedan forum post? Paid backlinking, right?

Ako padne querys onda znacid a je ovos to ej idnijac napravio mozda lose. Ali treba pricekat i do 3 mjeseca da se vidi cijela slika.