IA problem sa statistikom

Da li još neko ima problem sa statistikom zarade na IA ili sam popušio neku bananu? Monetizaciju je aktivna, oglasi se prikazuju, nema nikakvog alerta al od jučer kako je zablokiralo, tako ostalo

Desava se ponekad da ne ucita po 24 sata

Isto tako i traje već 10 dana

Hmm probaj u Performance overview zamijenit filtere, gdje je Estimated revenue stavi e-CPM itd, provjeri platforme u gornjem dijelu i Adspaces. Mozda povuce novo azuriranje

Dva dana ne mogu da vidim zaradu, šta se ovo ovde više dešava…

Meni je juce bagovalo ali je pokazalo jutros zaradu. Za danas jos nista, sve 0…

Sad za jucer pokazuje minimalnu zaradu, 92% reklama se nije prikazalo :woozy_face: Da li ih kontaktirati li sacekati ?

Sacekati, jednom mi se desilo u ovom mesecu

Ma ja sam im poslala zalbu i screeshot, jer ni danas se statistika ne ucitava, kod mene je za juce -91.33 / Impresija zakljuceno. Ne dam im ni dolara vise :innocent:

Sad im moram dati ovlasti da uđu na moj FB :woozy_face: Kad me samo Delete po kratkom postupku :joy:

Jel su ti odgovorili? Meni i danas ne učitava

Kada idem na statistiku preko autorskog studija (profil) za jucer sve je ok. Medjutim, kad odem preko monetization managera pokazuje 10 % zarade, i veliku razliku u impresijama.

Meni se desilo pa proradilo

Jesu, jesu , pitali da li se slažem da uđu na moj FB account, ma rekoh samo naprijed nemojte se izuvat :joy: , kao da im trebaju ovlasti, mogu ući kad žele. Nakon sto su odgovorli nije proslo pola sata i danasnja analitika je ok I jucerasnje stanje se vidim popravilo prije par minuta, vracene su mi impresije, ne sve ali sad je na -35, a bilo je -91%. Uglavnom bolje

Kod mene nista na FB nije prikazivalo, samo sam mogla vidjeti od prije 4 dana, zadnja 3 nisu azurirana, a u business manager nesto minimalno, bas te impresije mi pokazalo - 91.33