Ie 9

[quote=“tsereg”]Renato, nema potrebe za takvim tonom. Razgovarajmo se kao da se gledamo oči u oči (što je pravilo ophođenja koje Gigoglo, recimo, u svim ovim godinama baš nikada nije propustio primijeniti). Ovaj forum postoji više od desetljeća i nitko mu nije naštetio, pa niti neće. Isto tako stanje foruma nikako nije “katastrofa”. Broj postova nije relevantan.

Forum je mjesto za slobodno i dobrovoljno druženje oko iste interesne teme, te nitko tko se drži pravila ne narušava reputaciju foruma.

Ponovio sam mnogima, pa ponavljam ponovo – postoji tzv. “ignore lista” i budite slobodni koristiti je.

Što se tiče c/p-anja članaka, izbjegavajmo to, jer autorska prava uključuju i pravo na daljnju distribuciju sadržaja.[/quote]

Ja se ne slažem s takvom konstatacijom ali to i je bit. Zbog čega? Znam da je dosta korisnih članova ovog foruma postalo neaktivno baš iz razloga kojeg sam naveo i zato sam ljut. Imam pravo biti nezadovoljan. Isto tako imam pravo izraziti nezadovoljstvo blagošću moderatora prema nekim članovima, ali to je samo moj stav. Da mislim da je forum katastrofa, nebi ovdje sudjelovao, samo mislim da ga svi zajedno moramo podići na malo višu razinu što je, nadam se, i cilj.

I eto, dok mi raspravljamo o IE 9, Microsoft je izbacio first platform preview for Internet Explorer 10

Mda. I Windowse 8 već rade. To pomalo graniči s lopovlukom – XP-jci su trajali 10 godina i to je bila OK investicija.

IE je besplatno nadograditi, radit će na 7ci tako da tsereže :smiley: ne znam u čemu je problem, a windows 8 neće izaći ziher još bar 3-4 godine, rokove će slupat pa još onda možda godinu dvije da se driveri usuglase, mislim da sljedećih 5 godina bude više manje sedmica prevladavala.
Što se tiče ovog previewa, čini mi se brutalno brz… Vidjet ćemo valjda kroz par mjeseci onda i prvu betu :=) Drago mi je da se i MS ozbiljno primio izrade browsera.