Igre na sreću, loto, bingo, Europjackpot... šansa ili prevara?

A sto rec na ovo uplatio sam ovaj donji red, a izvlace brojeve sve za jedan od mog.
Screenshot_11

Prije sam volio i zavrtiti live rulet dok nije bilo zene i djece, imao sam dosta srece u tome, valjda sam jedan od rijetkih koji je izasao iz svih tih stvari s jakoo dobrim plusom.
Sad jel to sreca ili taktika ne znam, samo znam da sam morao bit malo pod gasom. :smiley:

Dobitak cca 1000€ na jednoj ruci…

Imao sam jos nekih slika di su bili i bolji dobici i uplate/isplate ako nadem stavit cu. :smiley:
Tako sto se tice s moje strane, ja sam imao dosta srece.

Lovim sad eurojackpot i loto pa da ispucam tu srecu odjednom sto se nakuplja… Do sad sam imao dva puta 2+2, mozda se jednom omakne i koji broj vise :slight_smile:
Ja se vodim onom ko ne igra ne moze ni dobiti, al smanjio sam budzet na te stvari na cca 20ak€/mj.

@b3ade

Nije ti to sreca. Sreca ti je da si u pravom trenutku bio na pravom mjestu.
Postoji i zakon o igrama na srecu, a to je da svaki aparat mora vratiti odredjeni postotak, a rade na pohlepu. Moja preporuka, ostavite se toga.

Pa to se meni i dogodilo, mozes to gledati ovako ,da sam ja imao srece da bas mene zadesi taj postotak dosta puta. Znaci bio sam na pravom mjestu u pravom trenutku. :slight_smile:
Sve ja to znam i omjere i mogucnosti i zakone al nema to veze s tim, jednostavno mi u tom periodu zivota to bilo zanimljivo… Netko voli nalet adrenalina kad pici na skijama 200km/h, svakom njegovo… :slight_smile:
Da se razumijemo, ja sam isao s ciljem potrositi odredjeni iznos. Tak da je razlika u stavu i prema igri potpuno drugacija. Ne preporucujem nikome nista, samo pricam svoje iskustvo.

1 Like