igre999.com

Igre999.com
Zanima me mišljenje o dizajnu i funkcionalosti sajta. Inaće nemam praksu davati sajtove u recenzije ali ovaj sajt sam radio više radi zabave i opuštanja i nemam neka finacijska očekivanja od njega pa sam se posvetio najviše dizajnu.
Sve što je na sajtu je iz moje glave (osim ove skripte što mota slike).

Prema mom ukusu nisu odvojene igrice od linkova na druge stranice.
Nema č ć š đ ž.
Ne može se kliknut na naslove
Ne radi skrolanje kada je pokazivač iznad onih slidera.
Nema social linkova.

Dizajn mi se sviđa, ovaj gornji menu mi se ne istice dovoljno, mozda da si stavio crna slova, U glavnom contentu ove kategorije sa strane (najbolje igre, klasici…) mi je malo uvuceno sidebar prelazi preko slova. Inace sve 5, pregledan dizajn steta sta ima jos 1000 sajtova konkurencije. :slight_smile:

Pa da znaš da se bugi ne pali na Social Networks nebi napisao to.

Inače dizajn mi je sasvim solida, za site sa igricama i nemaš baš nešto previše drugačije za očekivati. Pregledno i uredno, nije zaigrano, nego više onako “tehnički” dizajn, sve pod špagu, pravi kutovi i sans-serif slova.

Sve u svemu sasvim OK, kad bih puštao djecu da se igraju na računalo zasigurno bi im otvorio tu stranicu.

[quote=""]Pratite nas i uzivajte u novim igricama!
Pratite nas na drustvenim mrezama: Facebook, google+ i twitter i uzivajte u novim igricama koje moĹľete ocekivati svakog tjedn. Vasa pitanja, prijedloge i kritike mozete poslati na mail sbugarija @ gmail.com[/quote]

Možda nije još završeno, ali ako se ne pali na društvene mreže onda ne bi ostavio ikone od twittera, G+ i FB.

To sam namjerno tako stavio.

Social linkovi ne rade jos, tjedan dana sam radio dizajn pa trebam malo odmora od tog sajta ali biti ce. Slova ćšž, ne znam u cemu je problem, kad stavim 1250 radi ono sto je u sredini sajta, kad stavim utf 8 rade sve ono sto nije u sredini pa sam se morao odluciti na nesto.

Inace i igrice su birane, gledam da uzimam samo one zarazne i kvalitetne, za sada ih je 100tinjak online ali pripremio sam ih 300tinjak.

U tom slucaju OK

Hm, misliš na one 2 igrice u onim iconama? To su jedine dvije igrice koje sam linkao prema drugim sajtovima.

[quote=“mestro67”]Ne radi skrolanje kada je pokazivač iznad onih slidera.
[/quote]
Kako bi trebao netko u isto vrijeme listati igrice i scrolati sajt?

Treba vremena da se skuži di šta stoji, dosta mi je nabacano ali sve to izvlači ova igra: Farm express - Friv igrice - Igre999.com :smiley:

Fini dizajn, elegantno i pregledno. Sviđa mi se. Još jedan dobar posao iza Tebe :wink:

Borg, thanks.
Megoo, odlična igrica, moram pronaći još takvih. Imao sam jedan slučaj na jednom sajtu gdje sam imao 1 000 ljudi dnevno koji su dolazili preko naziva jedne igrice kojia uopće nije bila razvikana.

Evo vidim da se ljudima sviđa sajt, poslao sam oko 200 posjeta sa jednog sajta i bounce rate je oko 25% što je odlično.

Mogu se kladit da imaš neke datoteke snimljene u ANSI formatu (pa se sjebe ako staviš charset UTF-8) a neke u UTF-8 formatu (pa se sjebe ako staviš charset Win1250)

Možeš pojasniti koji je to format, o koji bi to fajlovi mogli biti problem?

Primjer…
Ako imaš dva fajla, prvo.php i drugo.php

prvo.php:

drugo.php:

I sad, ako je prvo.php snimljeno u ANSI formatu, a drugo.php u UTF-8 formatu, kao rezultat ćeš vidjeti dva reda teksta.
U prvom redu su dva upitnika i kineski znakovi između, u drugom redu je ispravno čćžšđ.
Probaj.

[quote=“gambo”]Primjer…
Ako imaš dva fajla, prvo.php i drugo.php

prvo.php:

drugo.php:

I sad, ako je prvo.php snimljeno u ANSI formatu, a drugo.php u UTF-8 formatu, kao rezultat ćeš vidjeti dva reda teksta.
U prvom redu su dva upitnika i kineski znakovi između, u drugom redu je ispravno čćžšđ.
Probaj.[/quote]
Kužim, koristim include i to je sigurno to. Nego reci mi kako se snima u tom formatu. Sve filove sam radio isto. Include filovi imaju samo običan html kod (tablice, divove i tekst). Ne kužim gdje je nastala razlika.

Ne znam koji editor koristiš, ali u Notepad++ piše ti dolje desno u kojem formatu je fajl snimljen. “ANSI” ili “UTF-8” ili “ANSI as UTF-8”. (“ANSI as UTF-8” je za Notepad++ ustvari “UTF without BOM”).
Za prekodiranje imaš u meniju “Format” -> “Pretvori u ANSI” ili “Pretvori u UTF-8 bez BOM-a”.
Svi fajlovi u kojima se koriste slova s kvačicama moraju biti u istom formatu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja