Ima još neko problema sa adsense?

Forumaši jeste primjetili zadnji dana da adsense slabije placa klikove i to baš slaboooo…
Netačno računa i ctr stranice, …

Isti slucaj i kod mene, ovako mi se jedino desavalo na pocetku januara…prosle god avgust nije bio ovako katastrofalno los…uzasan CTR, uzasan CPS. Kapiram da je jako malo oglasavaca sada, nadam se da ce od septembra da se vraca u normalu, jer ovo je nerealna situacija…

1 Like

Ovo su pitali i na IZ forumu. Ja nisam primijetio nikakvu promjenu, sve je isto.

Evo ja danas do sada još ni jedan prikaz stranice :confused: Definitivno nešto nije u redu.

Svi su na godisnjem…
mada ovaj mjesec ja palo vise nego proslih godina…

Kod mene je ista situacija. Ovaj mjesec generalno ima premalo oglašivača, pogotovo na balkanskom trzistu, tako da cemo morati pricekati septembar kada se svi vrate sa odmora i djeca krenu u skolu :smiley:

Juli - August su crne rupe za bilo kakvu standardnu kampanju (izuzev nekih eventi koji su tada).
Ne brinite, svi čekaju Septembar, tako da dolaze bolje dane.

1 Like

Nadam se Mister :slight_smile:
Vec sam se zabrinuo, zarada upolovila ovih dana što se tiče adsensa :smiley:

Ne vjerujem sta se dešava !!!

Udjem lagano na adsense kad zarada 31€ rpm 2.5€

Posle 10 minuta udjem ponovno zarada 21€ rpm 1.56€

ALOO SINE KOJI TI JE ?

Nevazeci klikovi, kolega Zdenga …

Ne moguce druze :smiley:
Pratio sam odakle su klikovi i bilo je sve normalno kao i prije , ravnomjerni klikovi kao i prije, i samo odjednom iz nekih zemalja smanjen broj klikova :slight_smile:

Ne mozes znat da li su ti klikovi vazeci ili ne jer nema nacina da se to prati. Skuzis jedino kad ti, kao tebi, odbiju zaradu.

Odbit ce odmah nakon 20 minuta kada dobijes nevazece klikove, meni je zaraada ta cijeli dan i odjednom to urade :smiley:

Hmmm, koliko se ja sjećam dok sam koristio Adsense kao izvor zarade, meni su i na kraju mjeseca odbili nešto zarade zbog nevažećih klikova? Možda se varam, ali to mi je u sjećanju…

Ne da imam problema sa zaradom od adsensea nego imam problema sa čitavim posjetama…počeo sam na jednom mladom sajtu izlaziti i po 80 dnevno (oko 2 eura dnevno zarade), sve su pretrage sa googla, a nigdje se nisam ni reklamirao…a u posljednjih 10 dana je sve počelo da zeza…i sada jedva izalzi na 20 posjeta…beze mi to pravo

Kakvo je kod vas stanje sa Adsense-om u septembru ?

Kod mene se nije promijenilo u odnosu na lose stanje kakvo je bilo i u augustu… :frowning:

1 Like

Stanje se mnogo popravilo, sada od 0,07 do 0,16 eura po kliku.

Kod mene se nije bilo ni pokvario, cak stovise, osmi mjesec mi je za sada rekordan po zaradi, a deveti nastavlja istim tempom.

1 Like