Ima li smisla raditi stranicu za Balkan?

Znači više stvarno ne znam da li ima smisla raditi stranicu za Balkan. Napravim stranicu o prehrani, zdravlju, treningu i pišem članke imam i solidnu posjetu, al zarada je veoma mala. Neznam kakvu posjetu bi trebao imati za zaradu od nekih 10$ dnevno recimo?

Ima ali ne za reklame, odnosno adsense.

Ja ti iskreno ti nebih preporučio al eto dok ne probaš ne znaš

moras imat jakoooo dobru posjetu, inace tesko :smiley:

10$ po jednoj stranici a za Balkan - kazu tesko. Napravi jos jednu slicnu stranicu ili vise pa ce se i zarada povecati. Jbg, cista matematika. 10 stranica po 2$ je 20$ a da ces sa jedne ikada dnevno imate 20$ ili cak i 10$…

Iako je zarada losa treba sebi postaviti pitanje, da li bi ista ovakva stranica na engleskom jeziku dobila posjetu sa gugla?

Piši o janjetini, teletini, roštilju, ispijanju alkohola ako hoćeš da zaradiš… Gdje ćeš na balkanu pisati o zdravoj ishrani i treningu. Mi godišnje pojedemo mesa i popijemo alkohola više od pola amerike…

2 Likeova

Nebi se slozio sto se tice mesa, jer u Americi ti ljudi jedu svaki dan u MCdonaldsu. I pogledaj kak su debeli.

Nije to od mesa, vec od slanine :smiley: hleba, peciva, slatkih stvari itd

Ima smisla ako ti primarni cilj nije zarada. Ako je, izbjegavaj nase trziste.

Jedu oni, ali dobiju pljeskavicu u tom sendviču i zadovoljni, dok balkanac pojede pola pileta za ručak, ni za cuke ne ostane, i još pri tome nezaobilazno krompir, salata, HLJEB! Ako nema hljeba u kući to je propast svijeta, sudnji dan…

Debeli su zato što nemaju aktivnosti, sjede samo i ne rade ništa, za sve su napravili mašinu. Još malo će im mašina početi praviti djecu.

samo ako reklamiraš Severinu, Rozgu i sl. i ubaciš usput, inače, nula, možda za 20-30 godina

Kako nalazite kljucne reci za Balkan? Da li imate na sajtu tekstove i na srpskom, i na hrvatskom, i na bosanskom? Kada god istrazujem neku kljucnu rec, sve ima oko 200-300 mesecnih pretraga?