Ima li vas ovdje kojima je adsense primaran izvor zarade?

Skoro sam odgovorio jednom članu da mi je adsense primaran izvor zarade, zaradim oko 600-700 maraka ili 2400-2800 kuna mjesečno i zadovoljan sam iako i dalje nisam lijen pa da se zaustavim samo na tim ciframa, nedavno je bio otvoren topic ‘najveća dnevna zarada na adsensu’ i zaista lijepe cifre su se tu stavljale i takvi ljudi su mi inspiracija da napredujem dalje, ima li vas ovdje na forumu da vam je ovo primaran izvor zarade i koliko zaradite otprilike ako nije tajna i također gdje se vidite u budućnosti s ovakvim načinom zarade?

Ja se ne bavim tim poslom ali iskreno mislim da vrijedi ona “sky’s limit” zivi dokaz za to je Pat Flynn http://www.smartpassiveincome.com/my-income-reports/

1 Like

Mislim da je dobrom dijelu ljudi tu adsense primaran izvor zarade.

1 Like

Pratim već duže vremena te blogove ljudi koji dižu preko 30 000 doara mjesečno na blogovima. Moram ti reći da Pat Flynn i ostala ekipa (a ima ih puno) ne dižu neku ogromnu zaradu na Adsenseu. Odnosno, Adsense im donosi možda samo nekoliko posto od ukupne zarade koju ostvare :wink:

Je da upravu si sve sto kazes ali opet zarade oni jednu iznad prosjecnu placu samo na adsensu :stuck_out_tongue: Evo bas gledam ovaj zadnji income cca. 2000 dolara je zaradio na adsensu :smiley:

Istina jest da zarade prosječnu plaču, ali za njih su to samo mrvice.

Računica ovih 2000 dolara jest jasna. To je samo nešto malo iznad 1 posto od ukupne zarade koju je ostvario u tom periodu (prošli mjesec ili što već).

Dakle, adsense je u tome svemu zbilja sitnica… mada za naše uvjete vrlo velika i značajna sitnica :smiley:

Iliti manje od 2% sveukupne zarade mu donosi adsense.

I to je dokaz da se uz adsense mora pokušavat i sa affiliateima.

Nisam nista reko na to slazem se i upravu ste u potpunosti…

Al evo jos jedan zanimljiv link: http://www.rankred.com/top-10-highest-google-adsense-earners-in-the-world/

Granica zarade je ona koju si sam postavis jedino sto je bitno je nikad ne odustati :smiley:

slažem se :wink:

Kad jednom provalis kako to ide, sve sto trebas raditi je to isto samo puta 10 ili 100 ili 1000, i eto para. Zvuci lako, ali nije.

1 Like

Znam, meni je i za ovo dosad trebalo dosta rada, truda, znoja i ideja kako preći na idući stepen, ali treba nastaviti gurati dalje sa strpljenjem jer stvarno se može fino zaraditi s ovim načinom rada i čovjek može ostvariti sebi pristojan život pogotovo ovdje na Balkanu jer ovo je katastrofa što se tiče zapošljavanja!

1 Like

Vi svi radite white hat adsense zaradu?

Kolko sam ja upucen u sve to ukoliko hoces dugotrajnu zaradu jedina opcija je white hat ako oces nesto privremeno black hat

Ja radim black hat uzmem 10k za 4 meseca, onda puknem naloge od 4k. I u krug tako.

Interesuje me jel neko gubio naloge sa white hat?

Može se dogoditi, ali šanse su minorne… ja kada sam imao web stranicu za downloadanje programa, među silnim programima bio je i jedan ala BitTorrent, da bi mi Google poslao upozorenje kako je zabranjeno na stranici sa torrentima imati Adsense… ispalo je kao da ja imam torrent linkove za skidanje filmova. Uglavnom, nisam izgubio nalog, ali mi je banirana web stranica.

Šta to znači ‘puknem naloge’?

Kakav ti black hat radiš? Nešto sa dovlačenjem posjetitelja? rangiranjem stranice? Ili tražiš ljude da kliknu na Adsense reklamu kako bi otključali sadržaj?

To bi i ja volio znat, sta znaci “puknem naloge” ?

Puknem naloge znaci: ugase ti i ne dobijes pare.

Sve od navedenog .