Ima li vas ovdje kojima je adsense primaran izvor zarade?

Krenuo bih u izradu neke stranice s kojom bih pokušao zarađivati preko adsensa, i bio bih sretan kada bih uspio da mi zarada bude cca 700-800 kuna mjesečno. Tako da su svi savjeti oko teme stranice, kako početi zarađivati preko adsensa i ostalo, itekako dobro došli :smile:

Napravi neku zanimljivu stranicu na engleskom,jer od nasih nema kruha.

Nisam niti mislio našu. Pitanje je samo tema stranice.

Ne može ti nitko dati odgovor na to pitanje, u svakoj niši se može uspjeti ali nijedna nije laka, svak radi ono što misli da ima najviše šanse, ti moraš sam to procijeniti a ne drugi. Za početak čitaj.

@JohnDoe probaj odabrati nisu za koju si strastven jer su manje sanse da odustanes od nje ako 2-3 mjeseca nista ne zaradis…

Ali iskreno ako pitas takva pitanja predpostavljam da nemas pojma o SEO-ou a iskreno ne vjerujem da mozes uspjeti u adsensu bez dobrog poznavanja SEO-oa mozda grijesim jer se ne bavim time kolege koje se bave time mozda bi mogle reci vise sto se tice toga…

Evo ja cu reci na vlastitom primjeru:kad sam poceo sa adsense trebalo mi je 3 mjeseca za minimum od 70 eura. Ucio sam na vlastitim greskama,cca 5-6 sajtova mi je propalo jer nisam imao pojma o SEO. Nakon 3 godine poceo sam zivjeti od adsense zarade,sada mi za 70 eura treba cca 2 dana. Znaci samo praksa,jer kad jednom udjete u to,ako nemate zbilja jaku volju za tim,necete uspjeti. Jer nakon 2-3 neuspjeha,ako izgubite volju,nista od svega

1 Like