Imam par Paysafecard bonova, kako bi ih mogao podici?

Pozz ljudi,

Naime, imam par Paysafecard bonova i zanima me na koji nacin bi ih mogao podici, osim mypsc isplate, ali uz sto manju naknadu?
Da li mozda postoji nacin da ubacim na neke accove npr. Skrill, PayPal prek nekih servisa?

Note: radi se o stranoj valuti

Paysafe je vlasnik Skrill-a i Neteller-a, možeš ubaciti u te servise i podići putem kartice ili na bankovni račun. Na PayPal ne možeš…

Radi se o stranoj valuti, ne moze se ubacivati u Hrvatski Skrill, Netteler etc.

Onda registriaj se na https://www.supersport.hr/ nude uplate putem paysafe i odigraj na kvotu 1 nešto i isplati sutra u poslovnicu… :wink:

Posalji ih meni u pvt. ja cu kockati i ako izgubim svejedno ti saljem novac :smiley:

Ali uzimam 10% provizije za rizik :stuck_out_tongue:

Pazi, kad bi postojale sigurne oklade 100% i radio bi tako. Jedini nacin mi preostaje da dajem likovima i oni meni u BTC ili kes. Stavim proviziju 5-10%( ovisno o iznosu koji uzmu )

Ne govorim ja da ti kockaš, nego samo da opereš taj novac putem kvote 1.

Paysafe može blokirati te bonove zbog “sigurnosi razloga”, pa ako nemaš serijski broj, onda je gotovo…

Ae dm mi posalji, jer malo je zbunjujuci forum, pa ne kuzim kako… Trebalo bi mi malo pojasnit to oko kladionica da izvucem pare, jer bas nisam upucen u to. Ak mi pomognes i das dobar savjet moga bi te platit.

Koliko bi ti trebalo para?
Ae dm posalji, jer ja ne kuzim kako :stuck_out_tongue:

hehe, ja sam naveo ovo kao jedan primjer… Javit će se netko oko razmjene. Ja bi ali sigurno nemaš serijskog broja od paysafe, pa je moguća blokada pina.

Sretno :wink:

Ma ja iam sve… Dakle citav racun :wink:

Pozdrav, javi se na poruku. Mozda cu uzeti jednu ako mi odgovara iznos.