Imam publiku, imam development vještine, što napraviti?

Ovo je jedan od rijetkih communityja koji je open-minded i profesionalan.
Ovako, imam hrpetinu direktnih kontakata (brojeva) ljudi kojima mogu reklamirati neki adult proizvod, stranicu ili slično, jer znam da se kreću u adult svijetu. Također znam programirat pa mogu napraviti nešto.

No nekako ne znam kako iskoristiti to (na dobar način). Kakav proizvod da napravim a da potencijalno bude koristan i da se može monetizirati, da bude interaktiva, da se ljudi vraćaju.

Naravno adult svijet nema baš previše izbora osim: slike, videi, priče i eventualno neki sex oglasnik. Ne znam, možda vi imate neke ideje, čisto da radim nešto sa strane.

evo ako to imas i znas sto kazes za mesec dana imas zaradu dobru,

ADULT WEBMASTER WANTED https://partners.camsoda.com/

Šta je taj camsoda, nisam skužio što želiš reći s tim

pa dobro onda nista ,kada skuzis zaradjivaces…

Hahahah timmy ne obaziri se na njega, trolluje lik gdje god stigne :smiley:

Ajd javi mi se u pm kakav skill imas, neke reference da vidim šta i kako radiš, pa da napravimo nešto. Ne bih ovdje pisao nikakve detalje, ako si zainteresovan, pp…

Pozz

nepismen si ti malo ,

ljudi kojima mogu reklamirati neki adult proizvod, stranicu ili slično, jer znam da se kreću u adult svijetu

covek je napisao da ga zanima ADULT pa sam mu dao gde moze JUCE vec zaraditi

al on ne kuzi a ni ti garant…

Reklamiraš svoj projekat ?

Pa da je napisao tutorijal kako iskoristiti camsoda affiliate program za pasivnu zaradu, kako prodati lutku na napuhavanje od $2500 i uzeti $150 provizije step by step i na kraju uglavio taj ref link, ne bi covjek nista ni rekao i ok je podrzati nekoga preko ref linka ako se vec izdvoji vrijeme za pisanje tutorijala… Ali brane nam ima prilicno agresivan pristup u svakoj temi :smiley: Opusti se malo

2 Likeova

Steta je sa Vama uopste polemisati ,prica uludo bezkrajna,vise akcije momci ,manje teorije i price sta bi ko trebao , nego akcija ,posao,zarada,znanje,

A kako da se dodje do zarade koju su ti na prevaru “pozajmili” . Sta kazes na to, da se Ti meni javis, da se to resi moj Brane333…

Brate nadjes kineski proizvod, ugovorima brendiranje svoje i talis ga. Ili probaj preko adcombo derat lijekove za dizanje.