Imate li kakve web stranice na prodaju

Ma sto me hvalis tako,neugodno mi je . Reci cu ti samo i drugi puta,sve za tebe. Hehe
@korisnik9758789 pridruzi nam se , nemoj se osjecati zapostavljeno :slight_smile:

riješite vi to sami, nije za svakoga ni po putu pišati

He he, :slight_smile: momci i cure, pa neka zabava traje.
Najavljena je još u prvom postu, a sada je, uz pozive na grupnjak (ne želeći upotrijebiti “tvrđi” termin koji počinje sa gang…) :blush: prebačena i u odgovarajuću kategoriju. :o:

1 Like

Ja sam dobar pa sam pitao, drugi puta te necu pitati

1 Like

@c3po a bas sa mikicom dogovaram kupovinu 50 deka parizera iz konzuma a ti prebacio u rubriku birtija. Nisam zlopamtilo , al parizer je parizer!
Al sad salu na stranu,ne salim se sto se tice kupnje naglasene web stranice. Tako da se slobodno javite . Ima li tu koga iz LogIt-a ? Da pricam sa nekime koga znam… Ili su oni otisli nakon prodaje foruma?

…ovih dana su na portalima aktualni naslovi tipa; internet je u čudu …fejsbuk je u čudu… imam filing da @srdanale želi i da wm forum bude u strašnom čudu …

Mikica :rose:

naravno da je parizer parizer …i to ne razumije svatko tko ne zna što je parizer …a parizer može zaista biti delikatesa ako razumiješ što je parizer … a parizer to je …to svakako stoji

1 Like

Tako je!

@Srdanale @mikica
Da li ste pročitali ime foruma prije registracije i pisanja vaših gluposti po forumu?

Remake oliver dragojević- tko sam ja da ti sudim.
Remake glasi tko si ti da nam sudiš

Kakve gluposti …ta zaista ne znam što si ti shvatio, ali šala je u pitanju … pa to se vidi iz AVIONA … što na ovom forumu nije dozvoljena zezancija …ako nije reci samo, ali tada se ubaci u svaku treću temu i ukori svaku treću temu !!! A o uvredama koje se malo, malo događaju na temama da i ne govorim… daj reagiraj pravovremeno tada!!!

1 Like