Ime nove drustvene mreze

Pripremio sam svoju drustvenu mrezu, ali trenutno najveci problem mi trenutno predstavlja ime. Trazim jedno cool ime slicno kao Buzz. JEdna moja odeja je glasila Wooz, ali je nazalost zauzeta.

Ukoliko imate neko lijepo ime napisite to ovdje, a onome ko smisli ime spreman sam i platiti!

P.S. Ime mora biti na Engleskom jeziku!

Chida

Touch
I nemoj me izdati ukoliko postane popularna mreža zahvaljujuči mome imenu. Ako postaneš vraški bogat želim samo kuću na dva kata i BMW serije 3.
Mislim da je to fer i korektno :eu:

[quote=“webjumfer”]Touch
I nemoj me izdati ukoliko postane popularna mreža zahvaljujuči mome imenu. Ako postaneš vraški bogat želim samo kuću na dva kata i BMW serije 3.
Mislim da je to fer i korektno :eu:[/quote]

Sve je to lijepo i fino, ime je bas cool, ali su sve domene zauzete!

Ko smisli dobro ime i ukoliko postanem bogat dobija odmor na Maldivima za dvije osobe :smiley:

Imho poslije myspace ludila sve što se dalo iskoristiti za naziv društvene mreže je regano. Teško da ćeš ubosti nešto kratko i zvučno osima ako nisi spreman iskeširati neku ozbiljniju cifru.

Mriža? Izaberi…
Popona
Sanadiža
Barakuda
Girara
Agunera…

[quote=“neki_frajer”]Mriža? Izaberi…
Popona
Sanadiža
Barakuda
Girara
Agunera…[/quote]

Ća ni popona zabranjena ?

Sta kezete na “Buizy”

evo i od mene prijedlog: bamboo, strubbly, cloudstale … to mi je trneutno u glavi :slight_smile:

mytoils, crewweb ili crewshape

dorida

Ne znam što je/nije zauzeto ali…

1. AllThePeople
  2. Connecta
  3. MicroCosmos

BTW - razmisli i o .co domeni, tamo vjerojatno ima više izbora nego na .com i .net

A crnogorska: Connect.me (?)

[quote=“bbsantic”]
A crnogorska: Connect.me (?)[/quote]

A švedska: spoji.se, udruzi.se?

viconn (VIrtual CONNect)… net je slobodna :wink:

http://www.baksuzz.com
?

Čini se slobodno, a na engleskom je možda i cool. A za našu raju ni ne treba bolje - vrlo je aktualno. :slight_smile:

Možeš i
http://www.bucksuzz.com
ako baš inzistiraš, ali ja mislim da je ovo prvo bolje - ima više slojeva preko jezičnih barijera. :smiley:

Hvala svima, uzeo sam nekoliko imena u razmatranje!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja