Implementacija adsense oglasne jedinice na portalu ciji nisam vlasnik

… dakle, da li je to ok po googleu? Pitam zato sto sam izradio i odrzavam portal dosta visoke posjecenosti za svog klijenta, i u dogovoru s klijentom predlozeno mi je da pokusam implementirati google adsense oglase na njihovom portalu za svoj racun, umjesto da mi placaju mjesecno odrzavanje.

Posto nisam do sada bio u ovakvoj situaciji, ne znam da li itko zna ista vise oko ovakvih situacija. Na portalu pise Copyright taj-i-taj (dakle, ne ja), ali imam od tog nekog dopustenje da te iste adsense oglasne jedinice zbilja i implementiram. Ovo sve pisem posto pokusavam to isto saznati na googleovom sajtu al mi nije previse jasno pa pitam ovdje.

Da vam malo pomognem, ovako kazu u Googleu:

Tnx svima na odgovoru, i sve najbolje za blagdane!

Naravno da možeš! Jesi ikad čuo za forume za podjelu zarade ili možda za youtube?

Cekaj @Sime nisam znao da se na Youtubeu moze postavit svoj Adsense, pretpostavljam uz svoj video, ako moze to je dobro idem pravit neki video kao onaj alvarez iz J.Amerike

Ma tako sam i mislio, ali eto, čisto da znam sa sigurnošću. Tnx na odgovoru.

Moze, ali moras imati za to opciju u Adsense account-u, naravno ako te prihvate kao partnera za Youtube!

Tj. tamo gdje pravis reklame treba da bude opcija i za Youtube.

vise ovdje: http://www.youtube.com/partners