Import postova u WP sa starog CMS sustava

Potreban mi je najbolji i najjednostavniji sistem za import postova iz recimo excel tablice.

Nisam to rpeviše radio nisam imao sajt s toliko texta do sada.

Ima 450 postova u nekom lijevom custom CMSu koji je raio luđak. Dovoljno reći da za 4 godine postojanja po primarnoj ključnoj riječi nije došao među prvih 10 stranica googla. A o tome da na cijelom webu nema ni jedan h1 naslov, već svi počinju od h2.

UGLAVNOM…

Treba mi neka ideja kako da brzo iz baze izvučem minimalne stvari, dakle naslov, kategorija, sadržaj, datum objave.
I onda sredim excle ili koji format, te složi se import.

Naime radim ručno no prešao sam tek 60 članaka.

Bitno je da u starom sistemu ima jedan box za text, i slike, slike se pozivaju sa {slika}, i redoslije slika mora biti sređen u nazivima slika… jer se svi pozivaju sa …{slika}… GROZNO!

Uglavnom, meni terba samo taj tekst, naslov, rubrika i datum.

I to bi za početak importirao.

Ima netko neko riješenje isprobano,provjereno, ne želim da mi bazu zezne?

Novi sistem naravno ima recimo page builder, tako da svaki taj ćlanak tako i tako treba reformatirati postaviti slike itd…
Iskreno ne znam da li radim dupli posao no kako god, da probam.

Pretpostavljam da se radi o mysql bazi.

Za mysql vidi ovo
Http://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/load-data.html

ImportAll plugin, nedavno sam radio uvoz proizvoda (preko 1500 proizvoda) za jedan webshop u woocommerce u nekoliko minuta ubacis bez ikakvih problema.

Ukoliko treba pomoc ili plugin (placenu verziju imam) PM

Pozdrav,

ovo izgleda zanimljivo.

Da li bi bio voljan pomoći mi sa tim? U principu pluginom, trebam samo za taj jedan import.