.in domene

Vidim da infoit ima akciju, .in domene su samo 15kn za prvu godinu. Planiram uzeti par komada pa probati nesto na njima, pa ako uspije super, ako ne, nisam na nikakvom gubitku…

Sada me zanima samo ima li kakva kvaka sa tim domenama zasto je tako jeftino. Jel bi mogao imati kakvih problema sa indexiranjem stranice na kojoj ce biti hr sadrzaj…

Uglavnom ako je tko imao domacu stranicu na .in neka ostavi svoje dojmove.

Imam domaću stranicu na .in domeni, stara je oko 1 mjesec i još je nema na google-u. Toliko o tome… (ne znam, možda ja u nečemu griješim)

Jesi sve odradio kao sto bi i za bilo koju stranicu na drugoj domeni? (predpostavljam da jesi)

imas li backlinkova?

kako mislis da je nema na googlu? nije uopce indexirana ili je na losoj poziciji?

Ajd das link, moze i na privatnu bas me zanima

.in će ti dobro prolaziti u indiji na googleu doduše :)))
a sad realno mislim da se polako više i nemoramo zabrinjavati s domenama jer pretpostavljam da će google sve više to zanemarivati jer su prečesta pojava kojekakve domene iz kojekakvih država u drugim državama…

[quote="’<[cyber"]>]Jesi sve odradio kao sto bi i za bilo koju stranicu na drugoj domeni? (predpostavljam da jesi)

imas li backlinkova?

kako mislis da je nema na googlu? nije uopce indexirana ili je na losoj poziciji?

Ajd das link, moze i na privatnu bas me zanima[/quote]

nije uopće indexirana, korišten Joomla CMS koji dosta dobro prolazi na drugim mojim stranicama…

nemaš koristi od linka, sad sam stranicu potpuno promijenio i samo mi služi kao mali dodatak jednoj drugoj stranici, nije mi više važan google :smiley:

[quote="’<[cyber"]>]

… pa ako uspije super, ako ne, nisam na nikakvom gubitku…

[/quote]

Jesi, na gubitku si. Vrijeme je neobnovljivi resurs…

Iznimno ako je hak, tada može imati smisao, resimo ako ti treba domena benz.in

[quote=“sony”]Jesi, na gubitku si. Vrijeme je neobnovljivi resurs…

Iznimno ako je hak, tada može imati smisao, resimo ako ti treba domena benz.in …[/quote]

Ja to ne gledam da sam na gubitku, jer imam vise manje pripremljen sadrzaj i dizajn stranice… sve sto treba sakupiti malo backlinkova i viditi hoce li to ici… Uglavnom registrirao sam 2 domene pa cu probati

Javim kroz par tjedana kako ide:bljesak:

Ja se ne bavim web dizajnom niti s SEO, pa se niti ne zamaram s Google-om…ali ako nađeš dobru slobodnu .in domenu, možeš ju bez problema prodati za nekoliko puta više u roku par dana. A ako je iznimno dobra onda možeš na uložeih 15kn imati ROI 100+ čak :slight_smile:

Evo stavio sam jednu domacu stranicu, i indexirana je u par dana… koliko mi se cini nece biti problema sa njom

sto se ovoga tice da nadjem dobru slobodnu domenu, to je malo tezi zadatak hehe :smiley:

Nadam se da ovu temu niste zaboravili.
Ivane, molim te, reci nam svoje iskustvo sa .in domenom ?
Osobno sam trenutno u istoj poziciji, dajte Vi koji imate iskustva, recite.

Hvala na vremenu.

Moja iskustva sa .in domenom su jako loša.
Domena je odlična ali nisam uspio s njom ništa napraviti. Da, da… backlinkovi i sve što treba je bilo relativno dobro odrađeno ali bez uspjeha.

P.S. Ako je netko želi kupiti, samo naprijed hoteli.in

predjite na .me :slight_smile: ja sam prezadovoljan

Ako si iz MNE (pretpostavljam da jesi prema linkovima u sigu), bilo bi žalosno da nisi zadovoljan sa .me domenama. :zub:

Osim toga, u Webmaster Tools-ima se može podesiti ciljana zemlja za .me domene jednako kao i npr. kod .com domena.

Imas srpsku stranicu betzona.in ,
http://www.google.hr/search?q=bet+zona&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hr:official&client=firefox-a

[quote=“sony”]Jesi, na gubitku si. Vrijeme je neobnovljivi resurs…

Iznimno ako je hak, tada može imati smisao, resimo ako ti treba domena benz.in …[/quote]

Bas ovo sta je rekao vezi vremena !

.in domene su vec veoma dug period na popustima. Razlog je najvjerovatnije što su još uvijek nepopularne. A što se tiče indeksovanja in domana na google to nema nikakih problema imao sam dvije stranice na .in domenama koje su veom brzo bile ubacene u google pretraživac. tako da probaj ako možes tako jeftino da ih kupis.

I da podijeli linkove stranica sa nama

Izgleda da je prošla akcija, gledam sada 80kn .in domena na infonetu.

Gde ima najpovoljniji ID domen?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja