Indeksiranje Flash siteova

Zanima me da li je google sta napravio po pitanju indeksiranja siteova napravljenih u flashu? Recimo ako je cijeli site sastavljen od jedne flash animacije, a unutar animacije su tekstovi. Recimo ovaj flash site.

Gledajuci u source, tekstova nema nikakvih koji se u sourceu pojavljuju. Da li google ovdje ima sto indeksirati?

[quote=“Dr_Ante”]Zanima me da li je google sta napravio po pitanju indeksiranja siteova napravljenih u flashu? Recimo ako je cijeli site sastavljen od jedne flash animacije, a unutar animacije su tekstovi. Recimo ovaj flash site.

Gledajuci u source, tekstova nema nikakvih koji se u sourceu pojavljuju. Da li google ovdje ima sto indeksirati?[/quote]

Nop.

Nije ni toliki problem u samim tekstovima. Cak i da uspje nakon nekog vremena pravilno indexirati tekstove unutar flash-a, i dalje ce imati problem sa linkovima te ulazenjem dublje u sam flash site (odnosno indexirat ce samo naslovnicu). Takodjer ce ti nedostajati HTML elementi koji su on-site SEO faktori.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja