INdex bombastični naslovi kad se nema što pisati

Da vjerujem da hoće pa rade svaki dan da dio neta na 24h nestane :slight_smile:

Ali ove gore tvrdnje… ono “hack the planet”. Svašta.

prestajem ih polako čitati jer su počeli sa klasičnim klik hvatanjem po cijelom webu s tim naslovima.

To je index.
Kao i kod svih news portala, treba selektivno odabrati ono što vrijedi. Članke s bomba naslovima uglavnom zaobilazim.

mene izrazito nervira “prijelomna vijest”… al nekak mi se cini da je net.hr u zadnje vreme daleko najvise zabrazdio sa debilnim naslovima…

Čudim se da još ne postoji zakonska regulativa takvih navlakuša. Mediji plasiraju toliko neistina, da je društvo zagušeno. Marketing koji ide na javnu televiziju se isto svodi na to tko će bolje slagati potrošače…
Kako da jedna znanost napreduje kada nitko više nezna sto je istina što ne. Općenito kao civilizacija koristimo medije kao internu komunikaciju…a zbog nikakve regulacije tog kanala imamo 90+% šuma na protoku korisnih informacija. Čudim se da i funkcioniramo s obzirom na to… Ali posljedice pokvarenoga telefona sigurno trpimo kroz mržnju, ratove…

2 Likeova

za sve probleme danasnjice su krivi ISPRANI mozgovi 95 % ljudi na svetu
a to se postize televizijom,internetom,novinama,skolovanjem , uglavnom sve se svodi
na to ne misli mnogo svojom glavom,slusaj drzavu,slusaj sefa,slusaj verskog poglavara,slusaj boga,SVI oni rade i znoje se za TVOJE dobro ,tvoje je samo da budes rob SISTEMA…
i ceka te raj i na zemlji a bogume i posle smrti SAMO SLUSAJ,

3 Likeova

Ja na 24sata uopće ne idem, a na net.hr idem silom prilika jer tamo imam jedan freemail.

Index mi je nekad bio donekle zanimljiv za pročitat što se dešava, ali sada ga posjećujem samo još iz navike i počeli su me užasno nervirati. Od onog Alača koji mrzi sve što počinje sa D, preko nepismenih i blago retardiranih “novinara”, pa plaćenih članaka od strane tko zna koga koji promoviraju ono što SAD i povremeno Bruxelles žele, pa do iritantnih naslova tipa “EVO tko se posrao danas…” Glupe teme mi manje smetaju od tog iritantnog “EVO” u naslovu.

Polako, ali sigurno prestajem posjećivati Index. Pravu alternativu još ne vidim pa mi je dovoljno i pročitati naslove na teletekstu i ne čitati gluparije po portalima kojima nas farbaju

Ja citam samo lako stivo… :smiley:
www.kontravijesti.com