Index.hr - Sramota Hrvatskog novinarstva

Izvor:

Što reci o takvom novinarstvu ? Kako ozbiljno uzeti vijesti, članke i kolumne na takvoj stranici ?

ma ko još vjeruje indexu, LOL :smiley:

A čuj, da su bosanci preplavili RH, to je evidentno. Šta ne idu kući?

Opcenito je novinarstvo u Hrvatskoj degradirano do razina zutila, nema tu vise istrazivackog rada, informacije se objave bez provjere, jer nije vazna istinitost informacije, nego jos jedna senzacionalisticka vijest koja “hrani” narod, a vlasnicima donosi profit. Mislim da tu Index prednjaci, ako se to njihovo uopce moze nazvati novinarstvom.

Da ti se vrati Jugoslavija, ne bi ti smetali?

Moj stari je rođen u Bosni, dakle ja sam Bosanac. Da li se trebam vratiti “kući”?
Osim toga, tada je to bila Hrvatska, kao i kroz cijelu povijest.

Molim te Davore, ovo ne vrijeđa samo mene!

BTW, na zapadu se desnica buni protiv imigranata. Ako su Bosanci sad odjednom imigranti u Hrvatskoj, onda ću postaviti nagradno pitanje: po čemu je to “ljevica” u Hrvatskoj ljevica, osim po deklaraciji (Račanova izmišljotina da ga više ne zovu komunjarom ili jugovićem).

Nastavno na temu, otkad to index nije jedna od najvećih sramota hrvatskog društva? Otkad se riječi “index” i “novinarstvo” mogu staviti u istu rečenicu?

Ovo je jedan od najboljih članaka koji postoje na indexu.

[quote=“neki_frajer”]Da ti se vrati Jugoslavija, ne bi ti smetali?[/quote]Smetala bi mi Yu.

[quote=“Sljaker”]
Molim te Davore, ovo ne vrijeđa samo mene!
[/quote]Ispričavam se ako sam ikoga uvrijedio nije mi bila namjera.
Ali stojim pri tome da su Bosanci masovno počeli kupovati nekretnine po RH. Pa čak i po mojoj Dalmaciji.

Inače nemam ništa protiv tih ljudi. Pa moja najdraža prijateljica je Hercegovka i ja joj radim stranicu.

Zašto je to tvoja Dalmacija? I kakve veze ima dal je to Srbin, Hercegovac, Turčin?

Meni je bitno kakav je čovjek, a ne koja mu je zastava na čelu.

Ima retardiranih Hrvata, fala bogu. Njih 290 000+.

Ti tvrdiš da je 290 000 ljudi retardirno, blago tebi kad ti nisi!

[quote=“Gigolo”]
Ali stojim pri tome da su Bosanci masovno počeli kupovati nekretnine po RH.[/quote]

Mislis valjda da je OK suprotno? Recimo vikendice na Kupresu ili tako nesto? Tko gdje sta kupuje je samo odraz ponude i potraznje, ostalo je subjektivno.

Šime,

s tobom se nemam namjere raspravljati kad imaš u sigu stihove iz pjesme čije je nadahnuće bio citat dr. Ante Pavelića.

[quote=“katakombe.com”]Mislis valjda da je OK suprotno? Recimo vikendice na Kupresu ili tako nesto? Tko gdje sta kupuje je samo odraz ponude i potraznje, ostalo je subjektivno.[/quote]Ja u tome nisam učestvovao. Neman, zahvaljujući HDZ-u, ni za pristojan život. Umirovljenik sam s 13 g. staža.

[quote=“Gosaric”]Zašto je to tvoja Dalmacija? [/quote]Naravno!! Moja i svih mojih Dalmatinki i Dalmatinaca.

Ni ja se ne želim s tobom svađati. Stihovi su u znak mojoj ljubavi prema domovini!

To mi je zaista zao za cuti :frowning:

[quote=“Gosaric”]
Ima retardiranih Hrvata, fala bogu. Njih 290 000+.[/quote] Ne spadan u te. Po testovima IBM-ovih psihologa sam natprosječan. Ne hvalim se time, samo iznosim.

[quote=“katakombe.com”]To mi je zaista zao za cuti :([/quote]Nemoj žaliti mene. Žali one koji su državu doveli u ovakvo s(t/r)anje.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja