Informativne cijene za članke - recenzije

Informativno me zanimaju cijene specifičnih članaka - autorskih recenzija,
recenzije mobitela i recenzije navigacijskih (ručnog ili auto) uređaja.
Jezik: HR

Isto me zanima koliko košta prijevod recenzije sa nekog od EN sajtova, gsmarena-e ili gpsreview na HR jezik.

Zanimaju me samo recenzije za uređaje koji su dobavljivi u HR ili zemljama regije.

Ovakve tekstove ja plaćam (u zavisnosti od toga kako stojim sa finansijama) 3 do 5 evra.

Starcraft 2: Wings of Liberty opis

Profesionalni prijevod sigurno kosta, a recenzije koje su rpavljenje direktno od osobe koja to pise sigurno jso vise.

Al mislim da je prijevod s engleskog sitea na nas domaci najeftiniji, recimo 500 rijeci cirka 20 kuna ako bi se radilo o opcem tekstu, buduci je ovdje rijec o specificnom i en bas lakom tekstu cak i za prevoditelja, sigurno je cijena i vise, samo neznam gdje da nadjes nekog da to napravi.

Eto bas me zaniam stoc e drugi reci.

[quote=“Dzoni-GS”]Ovakve tekstove ja plaćam (u zavisnosti od toga kako stojim sa finansijama) 3 do 5 evra.

Starcraft 2: Wings of Liberty opis[/quote]

Koliko si paltio taj tekst? Dugacak je, jel to za 7 evra?

Taj tekst sam platio 5 evra. Doduše ja piscima često dajem igre koje opisuju, pa se može reći da im je i to neka nagrada, ali maltene svi tekstovi koje imam su plaćeni po 5 evra, a neki i manje.

Imam nekoliko pisaca iz Srbije/BiH koji mi to vrlo kvalitetno pišu :slight_smile: Ranije sam imao i više pisaca, ali u poslednje vreme ne mogu ni to malo da isplatim, pa sada slabije radimo.

Ako nekome trebaju preporuke, imam ljude koji pišu takve tekstove i imam jednog koji mi je pisao po 60 vesti o igrama mesečno.

Koliko ti pise najeftiniji? Kolika mu je cijena?

Ne mogu ti to precizno reći.

U početku sam imao petoricu koji su pizali za džabe. Jednostavno volimo igre i pisali smo. Onda je čak nekoliko nas pisalo i za srpski časopis Gameplay, tako da smo stekli iskustvo.

Kada sam prodao prvu reklamu počeo sam prvo da ih plaćam 200 dinara po opisu, pa kasnije 350 i onda 500…

100 dinara je inače 1 evro otprilike.

Mislim da se možeš sa njima sve dogovoriti :slight_smile:

Ok, hvala na info, dodao sam te u imenik pa ako budem trebao sto cu te kontaktirat.

Nema na čemu :slight_smile: