Inspiracija?

Dakle, treba mi inspiracija. Buljim već jedno tjedan dana u nešto što bi trebala biti moja stranica, sve što napravim mi je bljak. Ono samo trpam sve u jedan folder i s ničim nisam zadovoljna. Nemojte me krivo shvatit, kad treba nekom drugom bilo što napravit, ideja imam za vagon i fakat mi nije problem, do sad se niko nije žalio i svima su ideje ok. Al sebi??? Ko električar sam kojem doma žice vire iz zidova. Najrađe bi komp ovako :razbi:
A u glavi mi je to sve tak super izgledalo, ak kad sam to pretočila u nekakvu stranicu, bahhh. I tako nekoliko puta za redom.
Tema stranice je dizajn i hosting i nikako da to dvoje ukomponiram a da to lići na nešto. :neznam:

Žica kanticu inspiracije :o)))))
Na placu nema za kupiti :o))

Mnoge dizajnere katkad zna mučiti inspiracija. :hmmmmmm:
Najbolje ti je gledati kako to drugi rade, pa možda dođe inspiracija. :slight_smile:

Da, znam kako ti je… Probaj to malo pustit, ne opterečuj se dan dva s tim, razbistri glavu i sve bude ok, inspiracija bude ti se vratila… :slight_smile:

Ah, da vijuge rade al se vrte u prazno :ludjak:

A trebalo je to sve već biti gotovo i 1.3. pušteno u opticaj, bah (lupa glavom po stolu)

Idem škicat druge stranice, možda dobijem inspiraciju.
A ako ni to ne uspije možda ima za naručit preko neta, he he he(pegla karticu) :smiley: