Instagram followeri/lajkovi?

Pokrecem jedan servis za prodaju ig lajkova i followera sa kolegom pa me zanimalo jel bi ovdje bilo zainteresiranih za takvo nesto? znaci nista ono tipa ja vam gradim profil dovodim followere itd vec cisto mjesecna clanarina uz koju biste vi dobijali odredjen broj lajkova na svaku sliku koju objavite. Sad sam gledao malo po blackhatworldu i slicni servisi se vrte sa nekim cijenama od oko 200$/mjesec za 1200-1500 lajkova po postu sa maksimalno 4/dnevno. Kolega ima pristup velikom broju ig racuna i planirali smo stavit tako nesto u ponudu sa cijenom od nekih 100$ za 1500 lajkova, 50$ za 500 lajkova i 20$ za 100 lajkova. 90% profila su pravi profili koji se koriste svakodnevno

Ja sam zainteresiran, ako i svi za prave stvari. Ali cijela prica je malo cudna. Kako su pravi racuni (odnosno pravi ljudi iza tog racuna) i kako tvoj kolega ima pristup njima. Jel hakirao te racune? Jel on/vi njima platitie nesto da oni lajkaju ili kako?

Ako je ovo prvo onda me ne zanima, ako je ovo drugo mozda me zanima, no neznam dali bas lajkovi ili vise followeri.

EDIT:
Mozda nam definicija pravog profila je razlicita, sto znaci pravi profil tebi? Meni je pravi profil koja je neka osoba otvorila sama sebi zbog svog gusta. Ja imam jedan pravi profil, i sad ako otvorim neki drugi to nebi bio pravi profil. Ako je to isto tako onda me niti to ne zanima.

Znam da mozda zvuci cudno ali on ima pristup racunima jer su mu svi ti ljudi svojevoljno dali pristup. Ne znam koliko ste upoznati sa onim stranicama za besplatne lajkove na facebooku putem tokena, das svoj token i dobijes lajkove od drugih kod sebe dok ti lajkas drugima. Tako je on nesto napravio i za instagram. A trenutno ima 45000 tokena na facebooku tako da cemo i to prodavati

Za test smo stavili da stizu lajkovi na ovaj IG racun https://www.instagram.com/relrules/
Ako hocete pogledajte zadnji par slika sto su objavljene, povecat cemo broj lajkova veceras da vidimo hoce li uspjeti poslati slike na top result za hashtagove posto sve koje trenutno gadjam su dosta popularne pa bi trebao dobijati nekih 2k+ da se pojavim tamo.

Evo update za ovo, zavrsili smo stranicu za narudjbe pa ako je netko zainteresiran pogledajte na http://socio-boost.com/

Zaboravio sam napomenuti da prodajem auto lajkove i za facebook sa mogucnoscu do 8k lajkova po postu.

Jel ima zainteresiranih za ovako nesto ovdje? nudim 20% popusta za wm clanove.

Ako imas nacin za prave followere ili lajkove mozes zaraditi brdo para, a ako i nisu pravi opet mozes imati veliku zaradu. Radim ovo vec 2 godine ali samo za instagram i kod mene nisu pravi ili aktivni followeri/lajkovi ali vecini to ne smeta, neki se pretplate mjesec za lajkove pa nece dalje a neki klijenti duze od godinu koriste usluge. Jako dobar posao ali moras znati da nije nikako siguran i moze stati u bilo kojem trenutnku. Posebno za followere je zeznuto u zadnjih 3-4 mjeseca jer instagram cesto izbaci novi updejt i brisu followere, tako da neki kupci traze refund jer mogu preko paypala do 6 mjeseci, ali za lajkove nije problem.
Dobre su ti cijene… kod mene je dosta skuplje a manje lajkova.

Imam trenutno dosta klijenata ali trazim da se jos prosirim. 3 imaju verified page od toga je jedan pjevac a 2 DJa.
Ako netko misli da moze i zeli dovesti neke klijente mozemo se dogovorit za affilate, posto koristim whmcs to imam vec ubaceno, samo treba aktivirati.

VIse se isplati mjesecni support nego prodavanje lajkova po slici. Za 10$ imas 1000 pravih lajkova za jednu sliku ukoliko je zelite boostat. S tim da mozes sam skupit besplatno. I trebas raditi na pravim followerima, ide malo sporije ali sigurnije. I ako zelis postati infulencer, to ti znaci puno u procijeni tvog profila.