Instagram Marketing usluge - Visage

Visage Instagram Marketing

Pozdrav prijatelji i kolege,

već dugo sam ponosan član ovog foruma i danas imam tu čast da celoj zajednici vratim za sve što sam naučio od vas! Instagram Marketingom se bavim dugo, iako je to dugo bilo u neku ruku “tajno” odlučio sam da počnem profitirati na svome znanju i alatima… Zajedno sa drugom koji se takođe dugo bavi ovim i grafičkim dizajnom odlučio sam da otvorim kompaniju isključivo za Instagram Marketing.

Kod nas možete naći apsolutno sve što vam je potrebno ukoliko odlučite da se bavite Instagram Marketingom. Paketi su povoljni i opširni, obuhvataju svaku sitnicu vezanu za Instagram Marketing!

Više o nama možete pročitati na: http://visagemarketing.info/

Za cene i pakete pošaljite mail na info@visagemarketing.info ili mi se javite Privatnom Porukom!

**

U znak zahvalnosti članovi WMForuma dobijaju 20% popusta na manje i 30% na veće pakete! Prva tri korisnika dobijaju 50% popusta!

**

Pitao sam jednog korisnika koje su beneficije instagrama?

Je namem ni instagram racun, cak nisma ni siguran da mi treba instagram. Pa eto dajte nama lajbekima objasnite sto sve mozemo sa vasom instagram promocijom. Vidim imate neke najave tamo, npr nation muscle cars 26k pratiosa 2 meseeca. Dobro, sve to stoji, ali koja korist od toga?

Kako taj instagram funkcionira?

Stranica vam na windows phone 10 ne radi najbolje. Ono sto me najvise zivcira je to da sam ja procitao sve od a do ž i onda info koji me najvise zanimao, nisam nasao - cijena

Evo dajem ti primer, imam stranicu o uspehu i motivaciji (strano tržište) sa 300k followera, preko nje prodajem svoj ebook (oko 8 prodaja dnevno - 15$ jedna), shoutout (reklama) drugim profilima se krece kod mene od 50$ pa na gore, imam oko 3-4 nedeljno, plus mozes i sajt da promovises.

Tipa radimo Instagram za kafić poznati u Nišu, kačimo slike i dosta ljudi baš preko slika sazna za žurke i događaje i gazda je super zadovoljan čim mu je ovo treći mesec kako uplaćuje Professional paket. A takođe radimo i dosta profila tipa za prodaju odeće, gde eto mi njima dovodimo pratioce koje zanima odeća itd pa su im prodaje boostovane jako puno. Instagram je realno nešto što je mene uvelo u totalno novi svet zarade i to prilično ozbiljne zarade, pogotovu dropshippinga što se tiče.

Cenu namerno nismo stavili jer je ovo samo portfolio page, ne sale page :smiley: Ispravićemo Windows mobile verziju što je pre moguće! Poslao sam vam PM!

Da znam i ja, citam po blackhat forumima naslove o instagram zaradi ali nikad nisam isao u detalje. E sad mene zanima dali se moze i dali ima smisla imati instagfram za webstranice tipa igrice, amazon affiliate i tako?

Za webstranice tu i tamo za to ti treba dosta followera, ali za affiliate definitivno kraljevski… Radim clothes affiliate sa jednim i bankam dosta.

E, pa mene zanima sad jel ti dajes tu uslugu? Ili ne kuzim koju uslugu instagrama dajes?

Ocu rec, dali ti pravis nama instagram profil pa onda mi na tom profilu radimo naprimjer taj affiliate marketing ili kako?

Dali se radi affiliate marketing direkt na instagramu ili se na instagramu promoviraju nasi landing pagevi odnosno stranice s proizvodima?

Poslao sam PP sa cenama a sto se tice promocije promovisemo tipa izradom slika i naravno landing page ide u opis instagrama

pošalji i meni pp hvala

Zanimaju i mene cijene.

Svima sam odgovorio na PP, za sada imamo 4-5 narudžbina, požurite i krenite u akciju :slight_smile:

moze I meni ponuda u pp

Moze i meni cijena.

Svima su poslate poruke sa cenama :slight_smile: Ako vam malo sporije odgovaram to je zato sto smo prebukirani poslon, zadacima, u roku od 2 dana skupili smo vise od 70 klijenata sa kojima svakodnevno imamo zadatke :slight_smile:

Jel moze i meni cijena?

Moze i meni cijena u inbox

Moze i meni cena u Inbox.

Od večeras/sutra u ponudi ćemo imati, NON-PVA, PVA, Aged ( + ++ +++), instagram akaunte :smiley:

Molim i ja cijene na PP

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey