[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Da li je neko imao iskustva sa indaHash app za zaradu? Dobio sam od njih obavjestenje da sam sada ispunio kriterijum za zaradu i ceka se kampanja pa bi mi trebala mala pomoc

Poslao sam ti u PM

Ako nekome trebaju brzi followeri, 5000 i 10 000 u kratkom roku, neka mi se javi u pm za cijenu.

Ako su pravi followeri, a ne botovi ousti cenu na pp kao i s kojeg podrucja bi vecina bila. :slight_smile:

Prave followere mozes dobiti jedino na nacin koji sam opisao u prijasnjim postovima. Npr ako imas 500 praih followera, dignes na par tisuca ghostova i odma si atraktivniji da te netko foluje. Najvise treba raditi na atraktivnim objavama, hashtagovima i biti aktivan na profilu. To svima preporucim.

Addmefast i te sheme iskljucujem jer Instagram ih je limitirao, i odfoluju jako brzo tako da samo gubite vrijeme.

Za razliku od botova sta se prodaju, moji followeri su npr firme koje imaju objave, i veliki postotak njih nije fejk profil.

Javi se u pm za vise informacija

Mozes li sto vise reci o ovome. Kak dolazis do dogovora, di pronalazis ljude ili oni tebe. Koliki je min profil za to…itd

Da ne otvaram novu temu, pitat ću savjet ovdje…

Napravio sam instagram profil za svoj projekt u nastajanju samo kao pripremu za buduće radove… nisam u njega još ništa ni ulagao, samo sam dodao opis i profilnu sliku.
Problem: profil mi počinju pratiti neki spamm (pretpostavljam) profili iz pitaj Boga kojih zemalja (mene zanima samo EU), što nikako ne bi želio da se nastavi, a svaki dan ih je sve više.
Jel to moguće riješiti, jel možda neka moja greška u pitanju?

By Stipe

Mozes to jedino rjesiti ako stavis da ti je profil private i onda kad te zaprate ih odbijes

1 Like

Ako te zaprati samo mu otvoris profil i blokiras ga i skine sa tamo sa liste folovera.

2 Likeova

Lako je kad ih ima malo,a kad ih dode puno onda bas i nemas volje jednog po jednog blokat

1 Like

Hvala ekipa :slight_smile: … ne znam kako mi to nije palo na pamet haha

Jasno brate ali ovdje se radi ocigledno o malo.

Da li se nekome desilo slicno, javi mi se jedna kompanija za placenu saradanju. Realizujem i nakon sto sam poceo sa objavama, profil mi je bukvalno pritisnut na “turn off” sto se tice folowera. Konstantno mjesecima sam imao na sedmicnoj bazi 700-1000 novih. Od kako sam krenuo sa ovim objavama, trenutno stanje je na sedmicnom nivou +165 novih, a samo jedna takva objava dnevno ide i moja standardna. Ne mogu da vjerujem, kao da su usli i nesto “iskljucili”.

Upravo to, ljudima te plaćene objave nisu zanimljive, na njih je manje lajkova, automatski manje ljudi lajka profil jer se ne pojavljuju baš na explore tabu, također neki followeri stisnu unfollow zbog reklama. Reklame naravno “ubijaju” profil, ali iste te reklame su trenutno jedan od rijetkih načina kako na Instagramu izvući dobru paru.

1 Like

Ukoliko netko kreće ili želi krenuti sa Instagramom, mislim da će mu ovo biti od koristi :slight_smile:
Jučer sam krenuo, u mj. dana nadam se da ću na accountu cryptongram stići do 5000 followera. Update će biti na blogu cca svakih tjedan dana. Malo težak zadatak ali mislim da ću ga ispuniti i prije vremena :slight_smile:

4 Likeova

Ja neću ništa kritizirati jer sam dobio opomenu od žene da stalno nešto kritiram pa ću se podruditi ispraviti to … i reći samo Bravo i Sretno :smiley:

btw… dobar članak :wink:

U suštini nije previše teško doći do 5k followera, a može se u mesec dana bez problema.

Za 2 meseca se može lako i do oko 8k followera, e sad tu onda priča postaje teža, sporija i komplikovanija, pošto je ograničeno da se može pratiti 7.500 ljudi.

Šta onda raditi? Ako se krene dosta ljudi otpraćivati, dobar deo će početi i tebe da otpraćuje itd. Plus posle kad bi pratio ljude od početka, nećeš znati da li ti već prate ili ne, pa ćeš raditi follow bespotrebno tj nećeš povećavati broj pratioca na osnovu te radnje jer te većina tih možda već prati itd.

Kako rokati dalje pratioce kada se predje 8.000 pratioca?

Kako neces znati, gdje vidis da nisu folowani, otvoris profil pa ako pise “uzrvratite pracenje” znaci da nemas potrebe da ga pratis. To jeste malo sporiji proces, ali sto da se radi. Meni je evo recimo nakon 25k jako tesko i sporo, narocito kod problema sto sam pisao u postu iznad.

1 Like

Jednostavno je. Radi se lista ljudi koja je followana tako da kad follujem 7,500 ljudi, onda ih otfollujem i kasnije krećem ponovo followati ljude s time da je tih 7500 ljudi na toj listi i njih neću opet followati nikad. Kasnije opt dođem do 7500 followera, tada je na listi 15000 ljudi. Opt otfollujem i kada krenem followati ponovo od nule neću followati ni jednog od tih 15,000 :slight_smile:

2 Likeova

Kakvu listu pravis, rucno?? Ili bot, meni se par puta desilo da opet folujem one koje sam unfolovao, pa stigne poruka “dokle vise folow-unfolow” haha