[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Pozdrav, nisam odustao od teme, trenutno na profilu unfollujem ljude. Od sutra ću ponovno aktivno pisati u temi, bio sam dosta zauzet ovih dana…

Postoji li neki drugi program umesto BlueStacks za komp ?

nisam mislio na objavljivanje ovdje, vidio sam da dugo nisi objavio slike na IG profilu

@milos bluestacks je najbolji, ako imas problema s ovim proguglaj stariju verziju, meni ovaj v2+ zajebava puno pa sam naso stariju

Ima li aktivnih na temi? :slight_smile: Ja nešto se premišljam oko toga jel mi dobra niche ili bih je trebala mijenati, do koliko followera je ok uopće mijenjati sadržaj i ime accounta?

Koji su problemi stalnog lajkanja folovanja unfolovanja?

Evo netko vec dobio ban, sta onda?

Jel umrla tema ? :confused:
Kako vam napreduju profili?

Ja sam se vise fokusiro na adult jer tu vucem 100-150$ dnevno, ovaj profil sam bio poceo prije toga pa eto neka radi i raste pomalo
45 posts
3,268 followers
https://www.instagram.com/relrules/

Gledao sam upravo, koliko je rada ulozeno tu :stuck_out_tongue: ?

Koliko si koristio addmefast? Kako si pravio slike u Photoshopu ili?

Ukrao slike sa fb stranice, skinio oko 7000 komada :smiley:
Addmefast koristio samo prvih par dana, ovo su sad sve legit followeri i lajkovi

Pih ja te taman mislio nahvaliti kako je ekstra napravljeno, a on 7k slika ukrao ahahahhahahahhaha :confused: :stuck_out_tongue: . Ali dobro cilj ne bira sredstva :smiley:

Hvala na odgovoru ugl

A jebiga, nisam ni prvi ni zadnji koji to radi :smiley:
U pocetku mi je bio plan radit rucno to sve ali onda sam uletio u ovaj drugi posao i jednostavno mi se ne isplati trosit vrijeme na te slike, iskreno da mi ovo sve ne radi automatski i zaboravio bi na taj profil.

Ja sam super krenula 8000 za mjesec dana skupila, i onda uletjela u obaveze sad ne stižem ništa, samo dnevno po jednu sliku ubacim, flloweri ne rastu sami od sebe nažalost, čak sam neke i izgubila pa sam pala ispod 8k. :frowning:

8k samo follow/unfollow ? To je dobar broj

Follow4follow + happy insta aplikacija gdje je isto tako u biti follow za follow na principu skupljanja coins, s tim da iz nekog razloga već 10ak dana ne mogu ući više u tu aplikaciju, stalno mi traže da verificiram account i kad to uradim, opet ne mogu ući.
Nažalost, followeri s aplikacije su beskorisni što se tiče engagemementa, to je čisto da broj malo bude veći. :smiley:

Sretno i dalje sa ovim!

Ej hvala na primjeru, lijepo to izgleda, ali gdje je tu zarada? Ocu rec od kud sad dolazi zarada, ja vidim samo slike i nista drugo?

P.S. ovdje lajbek sto se tice instagrama i dosad nisam imao instagram, sad citam drugom topicu da jedan covjek nudi uslugu ali neznam tocno sta ce mi to, a vidim vi nesto zaradjujete pa me zanima kako?

Trenutno s tim accountom nista ne zaradjujem, prvo cekam da dovoljno naraste.
Kasnije ima puno razlicitih stvari kako se moze zaradit, prodaja majica, prodaja shoutouta(reklamiranje drugih IG profila za $), neki giveaway sa CPA lockerima i slicne stvari.

Aha, e vidis to ja neznam kako napraviti. Znaci unajmim jednog od ovih gospodina koji mi naprave profil ali mi onda treba jos znanje kako s njim zaraditi hmmmmm

Pala mi je jedna dobra ideja na pamet sto se tice odrzavanja vise profila. Skinuo sam VirtualBox i Android 6.0 iso fajl i instaliracu vise takvih na VirtualBox. Na svaki “telefon” posebno cu instalirati instagram i instafollow, i tako odrzavati vise profila sa jednog racunara. Nesto jeftinija verzija od onog vaseg programa gore. Tacnije free :stuck_out_tongue:.

Javim vam kada isprobam ovo :smiley:

Jeftinija je, ali mislim da nisi razumio što točno radi program. On automatski radi sve funkcije na profilima koje se namjeste, follow, like, comment, objava slika i to… Ovako ces rucno morati za svaki profil raditi posebno i na kraju potrošiti puno vremena.