[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Ma znam, ali ovako preko virtualboxa olaksava dosta onima koji imaju vise profila :smiley:

Bacite oko na profil, ovo followsa je sa addmefast ne obazirite se na to…

Sta mislite o prvoj slici, valja li ovakav template da bude i na ostalim slikama?
Sta mislite o profilnoj?

Nisam nesto iskusan u photoshopu, ali sam nesto napravio pa me zanima vase misljenje :smiley:

Okej je nije lose, samo zar nije da postoji 999999131231 tisuca takvih grupa… ?

Pa postoji, ali cijenim da se i dalje moze proci + imam dobre izvore "facts"ova pa mislim da cu se provuci nekako :smiley:

Dali je netko koristio Crowdfire aplikaciju za mobitel koja se placa, ali se lucky patcherom moze otkljucati na Pro acount ?

Evo danas su mi zabranili acount na instagramu tako da i to je moguce ako se previse bavite metodom follow-unfollow odnosno samo follow jer sam ja u jednom danu folowao 1000 ljudi i vjerojatno su me zato banali

2 Likeova

mozda je samo neki trenutni ban? follow/unfollow i komentari su jako opasni ako se ne koriste kako treba i u granicama… instagram nazalost ide putem facebooka samo smanjuju reach hoce vise da zaradjuju od reklama i ako nemas bas bas kvalitetne neke slike imaces jako slab engagement.

Follow limit ovisi o starosti accounta, ja radim 1k follow na dan bez problema.

1 Like

Ima li neki besplatan program koji ce da follow a nakon nekog vremena iste te ljude da unfollow?

Ne znam jel trenutni ban, ali prije toga nisam uopce dobio upozorenje samo su me trazili da unesem br. mobitela da me verificiraju sto sam i napravio par puta nakon toga se vise ne mogu prijaviti u akaunt nit je vidljiv drugima.
Acc je star mozda 3 dana, a nakupio sam oko 200 followera na 2k followanih.

@Almin98 ne vjerujem da ima besplatan i ovi sto se placaju sluze samo za follow, ali mislim da nije problem rucno follow/unfollow ako imas samo jedan acc. Probaj instagress stranicu/bota dobijes na pocetku free 3 dana koristenja gdje ti se dani broje samo onda kad upalis bota, a ne od trena registracije.

1 Like

Savjet za one koji grade instagram profile:

Hashtagove nemojte koristiti pri dodavanju slike u opis, nego postavite sliku samu ili uz neki opis ako imate i onda dodatno u komentar sa istim profilom dodajte hashtagove koje zelite. Iz nekog razloga Instagram algoritam daje mnogo vecu prednost tim postovima za rangrianje u top postove odredjenih hashtahova. Naravno ovo vam nece pomoci ako imate 200 lajkova a konkurisete za neki gigantski hashtag, ali ce vam dati nekih 30% prednost na konkurenciju sa istim brojem lajkova.

Testirano sa razlicitim profilima u prethodnih mjesec dana.

Javite iskustva :slight_smile:

3 Likeova

@d1namic kakvo je stanje? Koliko imas sljedbenika? Prosla su 3 i po mjeseca…

Ok, vidim…
5,398 followers

Ja sam bio poceo isto ovo, ali sam brzo odustao iako sam napravio 10 slika i pripremio. Nije ovo za svakoga vjerujte.

Ako neko hoce da mu rentam addmefast profil sa malo preko 7000 poena neka se javi. Znaci ja mu dam profil sa sve bodovima na koristenje, on mi uplati preko Paypala, kada potrosi poene samo neka vrati profil i to je to. Imajte na umu da 5000 poena kada se od njih kupuje kosta 25$, ali u svakom slucaju dacu jeftinije nego oni. Zainteresovani u inboks. :stuck_out_tongue:

Jel tko koristi kakvi admefast bot?

Mislim da ima dosta tih botova, ali slabo koji radi iz prostog razloga verifikacije preko okretanja slike.

Aha ima ona recaptcha plugin od googlea?

Ne znam stvarno probaj ili sacekaj da se jos neko javi…

Jel zna neko kako dobit veci reach, imam oko 7.5k pravih folovera s balkana al je reach uvijek oko 1500-2000, a lajkovi oko 250

gdje uopce vidiš reach na instagram objavama? imaš neku aplikaciju za to?

Prebaci svoj account na business i izmedju ostalog moces i reach vidjeti :smiley:

1 Like