[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

kako je broj lajkova na objavama toliko mali s obzirom na broj followera? da li je to zbog te niše ili?

Broj lajkova je okej s obzirom na nišu… Evo primjer jednog jačeg profila: https://www.instagram.com/24hoursuccess/

Malo mi je čudno jer sam tek nedavno ušao u cijeli taj instagram svijet… imam profil od 21 000 followera i prosjek 2-3 000 lajkova… zato su mi bile cudne te brojke

Imam i ja jedan u travel niche… Al taj profil je star oko godinu i pol i ima 8 k followera, a prosjek lajkova je preko 1.5k što je s obzirom na broj followera jako jako puno, no računam kako će rasti followeri padati će i postotak lajkova na fotkama, ali s obzirom na dosadašnja iskustva, za prodaju shoutouta ljudi najviše gledaju na to koliko profil ima followera, ne lajkova po fotki… Inače, na ovom profiliu 2k17motivation do sada sam zaradio 35$ na prodaji objava i sve to u zadnjih mjesec dana, tako da računam da će u sljedećih mjesec dana biti još više… treba biti stpljiv i u početku raditi bez zarade.

Tako je najbolje… i ja planiram monetizirat profil dok se skupi nesto veci broj ljudi… ovako mi dolazi 200 novih dnevno… bez ikakvih programa ii follovanja/unfollovamja

Pocela sam koristiti Instagress i za pocetak sam stavila da radi po 4h dnevno, 20 likes/hour i 35 follows/hour. Al dosta sporo ide tom brzinom a vidim da vi tu skupljate stotine followera u par dana pa me zanima da li mogu stavit da Instagress radi cijeli dan i da poduplam lajkove i followinge a da ne poberem neki ban? Ako ima neko iskustva s tim

Ja sam tako radio sa 10 accountova. 8 su prosli u redu,2 dobila ban

Uh onda bolje ne riskirat i ic pomalo :smiley:

Ma možeš slobodno cijeli dan da ti profil radi… čak i u najgorem slučaju nećeš odmah dobiti ban nego možeš dobiti phone verification koji potvrdiš i onda pustiš malo odmora na profilu od bota.

pozdrav mi mozes reci samo koliko su bitni ti haštegovi,dali mora uvijek biti barem jedan isti odnosno prepoznatljiv kod stavljanja nove slike ?

Ne mora biti ni jedan, no hashtag je dobar kako bi ljudi koji vas ne folluju vidjeli vaše slike. Primjerice ako me zanimaju slike satova, upisati cu u trazilicu #watch i izbaciti ce mi postove s tim hashtagom, tako da cim vise hashtagova biti ce vise slika…

hvala

mi mozes jos molim te reci samo za taj add me fast i instagress to se samo ulogiram tamo na stranicu sa korisnickim imenom od svog instagrama i aplikacija onda sama radi svoje?

Pozdrav svima, slučajno sam naletio na temu dok sam nešto istraživao oko Instagrama. Čitam malo i vidim da ste svi ovdje većinom amateri (bez uvrede), ja se bavim Instagramom oko godinu i pol dana, i trenutno živim od Instagrama, zarađujem oko 2-3$K mjesečno, pokrenuo sam vlastiti šop sa auto-dijelovima za Subaru, i uskoro ja i moj biznis partner iz Chicaga otvaramo i za muscle cars (američke aute). Evo neki od mojih profila: @v8.muscle @stancedsubie, imam još oko 20-tak profila, na njima samo nabijam followere pa ih prodam za 5-6 mjeseci, 50K followersa se može prodati za lakih 500-700$. Ako neko ne vjeruje, možete mi poslat poruku na bilo koji profil, rado ću vam odgovoriti. Vidim da d1namic zna dosta stvari, ali zapravo neznaš ni 50%, ni sam nisam vjerovao kako Instagram zapravo radi dok nisam krenuo duboko proučavati. Ako nekoga zanima kako uspijeti na Instagramu, govorim o stotinama tisuća followersa, ne o desecima, može mi se javiti na e-mail. [email protected].

2 Likeova

Stranica mi nije dozvolila da više od dva profila navedem, pa evo još neki: @theweaknessesofmen @gentlemandailylife

@fitness_ultimatum @true_subie_fanatics (ovaj profil mi je samo za prodaju dijelova kupcima)

zaradjujes 2-3k$ mjesecno od IGa i trazis ljude da ti se jave na mail da im prodas metodu? idi na warriorforum, tamo jos uvjek puse tu spiku.

6 Likeova

A tko si ti da meni govoriš da ne znam ni 50% :joy:

I ja sam sa prijateljicom otvorio jedan profil prije jedno 4 mjeseca skoro.

Koristim automizovan f/u na svom serveru (nesto kao followliker) i ovo su dnevne statistike:

engagement je oko 15% sto je solidno

Nice try,a ja sam vlasnik Facebook-a.