[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Baš ste svi majstori haha, ja vam lijepo kažem kako je, al naravno balkanci su najzatucaniji narod, zato vam ni ne treba pomagat ništa!!! Aleks dobar ti je profil, samo tako, samo izbjegavaj koristiti ove velike hastagove kao Rome, Italy. Od njih ne dobiješ ništa, cilj je da koristiš hastagove u rangu svojih lajkova, znaci ako dobijes 1000 lajkova na postu, koristi hastagove u kojima top 9 postova ima oko 800-1000 lajkova, tako ce ti uvijek post biti u top 9, i tako dobivaš followerse… Dobro d1namic možda znaš jako puno evo ispričavam se doktore, vjerovatno znaš sve o Instagramu ali ti se neda primjenjivati naučeno pa zato imaš tako slabe profile… Tko želi zaraditi nek se javi tko ne želi samo sjedite tu i istražujte kako doći do novca bez imalo ulaganja i truda, daleko ćete dogurati u životi!

3 Likeova

Aha oprostite Zuckerberg nisam prepoznao po postu da ste to Vi i da znate koje profile ja imam.

3 Likeova

Jel ručno followate ljude ili ima neka aplikacija koja followa ljude koji prate one sa sličnom tematikom od vašeg?

Opet ti, ljudi ovdje nisu retardirani da padnu na zaradite 1k/day sa nasim sistemom kojeg samo danas mozete po promotivnoj cijeni kupiti za samo 5$ jer mi treba za kruh i paštetu danas.

Pa šta čitaš drug, Instagress bot npr, uneseš podešavanja, sam radi.
Pročitaj o limitima, da ne dobiješ ban naloga. To je to.

Pokušavam čitat, al kad ovi nabacaju 50 postova a od tog u jednom neš piše haha znači najsigurnije sam ručno? I followat samo ljude koji followaju nekog slične tematike? Ima još kaj pametno kak skupit followera il je to to?

I da, meni ne želi uć na instagram preko bluestacksa, jel ima ko isti problem?

hahah dobra dobra, to ti možda prodaješ svoje šemice za 5$ ja se s takvim malim iznosima ne zamaram, ma baš mene briga ko hoće kupit i uložit pare i krenut zaradivat taj ce se javit i zaradit, a takvi kao ti što sjede i baljezgaju gluposti na najjače, takvi ni neće nikad ništ zaradit, nego će sjedit ovdje i pametarit kako je sve prevara!!!

Koliko god da zaradjujes ti ne daje pravo da ides okolo i seres po ljudima i njihovom poslu. Ti si ovdje dosao ili da se kurcis ili da nekog prevaris, nema trece. Ako vec hoces dick measuring contest javi pa ti posaljem slike zarade sa instagrama 5 dana nakon sto sam poceo ucit o njemu. Tvoja zarada sad nakon 2 godine nije sustigla moju zaradu koju sam ja imao nakon samo 5 dana.

2 Likeova

hahaahahh e ovo je već komedija, neću se više ni raspravljat, ti si zaradio u 5 dana šta sam ja u 2 godine hahahh, nit jesi nit ces ikad aj pozz

Nisam rekao da sam u 5 dana vise nego ti u 2 godine vec da sam poceo zaradjivat vec nakon 5 dana i to je bio iznos od 150-200$ dnevno. Sto je vise nego sto ti trenutno. Sve sto cu ti reci je adult CPA pa ti razmisli.

Upravo o tom sam govoril…

Nego, kolko dnevno dobijete followera? A kolko ljudi followate?

Imam akaunt na addmefast na njega sam skupio 51357 poena sa mnogo truda.
Dali je neko zainteresiran da mu prodam akaunt, cenu nemam odredjeno zato ko koliko ponudi.

Sa ovim poenima mozete na facebook lako dodati 5000-6000 lajkova na stranici, postu, folowera, na instagramu 5000-6000 folowera, na youtube mozete dodati 5000-6000 subscribe, pregleda, lajkova, na twiteru isto tako ima tu jos mnogo da ne nabrajam i to sve za vrlo vrlo kratak preiod od nekoliko dana.

Ovde mozete da vidite screenshot:

Evo nam i Legende na Forumu, uz puno truda (klikanja) prodaje svoj addmefast account. :smile:
Ajmo trolovi, spameri i vi svi ostali koji želite ugroziti svoje accounte na društvenim mrežama. :blush: Navalite.

4 Likeova

Postoji li neki način da se i na twiteru brzo skupe foloweri?

addmefast je dobar jedino za skupit lajkove na postu za neku nagradnu igru… s obzirom da svi koriste fejk profile da skupe bodove.

Pozdrav, da li se moze ista zaraditi s 10k followera i koji su načini najučinkovitiji za nas početnike?

Moze se zaradit i sa 1000 followersa ako se zna nacin. Nacin trebas sam smislit nece ti nitko govorit kako tocno da zaradis.

Pogledaj malo po netu,ako imas 10k followersa mozes prodati account,prodavat jeftine shoutoute itd itd…

1 Like

Postovani! Instagram mi je blokirao sljedi,jer sam se malo zaigrao… hoce li to sami ispravit,posto su m blokirali,ili se moram javit,kakva je procedura? Mozete mi pomoc…lijep pozdrav Ivan

Samo se vrati.

Malo da aktiviram temu, tj da ne otvaram novu temu…

Primijetio sam da u zadnjih nekoliko tjedana više nije moguće followati više od 20-ak ljudi u komadu. Dakle, nakon 20ak ljudi jednostavno Instagram više ne želi followati nove. Ima li tko sličnih problema? Kako ih riješiti, tj kako do novih followera?

Druga stvar, okušao sam se u Instagram oglašavanju putem plaćenih oglasa, ali to nije polučilo neke kvalitetne rezultate. Ima li netko tko se bavi Instagram oglašavanjem, da mi kaže kako da podesim Insta oglase da sakupim što više novih fanova?