[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Platis 7$ mesecno i @4nusnation ti da kljuc u ruke :slight_smile: Nema sta da se maltretiras i objavljujes, pratis/odpratis itd. Ako tek razvijas nalog super resenje. Preporuka.

Što točno dobijem od @4nusnation za tih 7$ mjesečno? :smiley:

To je cool ako se radi o novom računu. No, meni treba savjet za račune koji su već izgrađeni i koji imaju određen broj fanova na Instagramu. Što raditi u tom slučaju? :smiley:

Kako se moze video sa instagrama download-at, i upload-at na FB page

ja imam problem da ih ne mogu unfollowati…čini se da i instagram zatežu polako kao i fb po pitanju nekih stvari…

ima aplikacija instagram video downloader potrazi na google playu

ako nista imas screen recording softewra pa sa racunara mozes snimiti

1 Like

Hvala

Pripremajte se na vrijeme za Insta, ne treba ovo prepustiti kao nekada davno kada se olako propustalo nabijanje fb lajkova.

Siguran sam da dolazi vrijeme Insta kad cemo imati debelu korist sa jakim profilima.

1 Like

i sad je velika korist, promovišu tenerke, patike, kreme, nakit … ali mislim da se ne može svaka vrsta sadržaja promovisati na instagramu

1 Like

Ono što ja nudim je slijedeće:

Followanje i Unfollowanje specificnih usera u vašoj niši (Tako dolazimo do povećanja broja followersa)
Lajkanje targetiranih slika u vašoj niši
Dnevno objavljivanje vaših slika sa više primjera captiona

Isto funkcionira i sa izgradenim racunima,sto se dobije za tih 7$ mjesecno sam objasnio gore :slight_smile:

To da, ali mislim za budocnost i regulaciju linkova.

1 Like

da ne otvaram novu temu, napravio sam fb stranicu i sad čitam one dvije teme o fb adsu … može li mi neko reći, šta je bolje za nabijanje lajkova na stranici? ima ono promote page to get page likes ili da promovišem neku zanimljivu sliku, da podstaknem lajkove, dijeljenja i komentare kontam da će doprijeti do više ljudi … šta je bolje?

Najeftinija ti je opcija boost sa slikom. Na promote page ces potrositi gomilu novca, a nece ostvariti rezultate koje mislis.

1 Like

to sam i pretpostavio … ono A/B glasanje najbolje ide … jedva čekaam :smiley: haha

samo nemoj ko ja proci i odma dobro hahahah :stuck_out_tongue:

1 Like

problem je u tome sto kod mene vise ovo jednostavno nabijanje followera metodom follow-unfollow ne funkcionira… sta sada da radim? na koje nacine vi trenutno dolazite do followera na IG? koja metoda funkciinira? napomena: samo stvarni followeri, a ne neki lazni profili :wink:

Kako mislis ne funkcionira? Ja ih vjecno tako kupim…

pa da probas sa telegram/dm grupama? tako povecavas broj lajkova i komentara na slici i onda ce tvoj post biti na explore page a onda dolazis do novih followera :smiley: tako kaze onaj iz Millionaire Mafia kursa :smiley:

kažem, ne mogu followati/unfollowati više od 20 ljudi odjedanput… nema takvih problema kod tebe? :wink:

Ako zelis preko racunala skines si Flash Video Downloader dodatak za chrome, odes na video na instagramu, pokrenes dodatak i skines video

Kako se moze video sa instagrama download-at, i upload-at na FB page

http://www.downloadvideosfrom.com/Instagram.php