Instagram profil koji brzo raste

Pozdrav ekipo.

Prije 2mj sam pokrenuo instagram profil na temi kodiranja i programiranja. Uglavnom repostam slike drugih programera na profil.Publika je rasla malo po malo, ali nakon što je premašio 1000 followera, profil brzo raste. Trenutno imam 2160 followera i brojka raste iz dana u dan minimalno po 100 followera. Također sam pokrenuo i twitter ali i nejde baš.

Zanima me najviše kuda dalje sa ovom idejom, ne želim da repostanje slika ne postane dosadno ljudima, pa ako imate kakav prijedlog, napišite.

Profil možete pogledati ovdje -> https://www.instagram.com/worldcode/

Unaprijed hvala na prijedlozima. LP

Bavim se Instagramom zadnjih pola godine i mogu reći da je puno bolji nego Facebook što se tiče rasta publike. Glavni problem Instagrama je što nema mogućnost linka u opisu fotografija, već samo u opisu profila. Moja preporuka je da nastaviš sa ovim profilom, te kada sakupiš neki veći broj followera prodaješ reklame ljudima. Tema je dobra, nije neka glupost primjerice vicevi, te mislim da će ti se s vremenom početi javljati ljudi vezano uz ponude za reklamiranje. Stavi u opis mail i napiši nešto poput business contact: mail.

d1namic, koliko poseta dnevno mozes da dovuces sa instagrama na koliko broj fanova?
Slusao sam skoro podcast lika koji je izdominirao instagram - founder magazine.
Trenutno radim na Health magazine-u i pravim custom mini infografike za svaku objavu, pa mislim da bi to dobro proslo na instagramu. Ali opet, krajnji cilj mi je poseta, pa te zato pitam za brojke?

Nisam pokušavao slati posjetu na web stranicu, to je veoma slabo. Više se isplati prodavati stvari ili objave na profilu…

Usporedbe radi, account od 20k probao sam reklamirati Youtube kanal istog imena i tematike, te dobio svega jednog subscribera i možda 10 pogleda videa… Ali naravno sve ovisi, ima puno opcija s instagramom, dalo bi se pisati o tome :smiley:

Da, problem je što ljudi kada vide u opisu slike da se link nalazi u Bio profila, 90% njih neće tražiti taj link makar ih zanimalo. Ili još gore kada vide link koji se ne može kliknuti. Nadam se da će Instagram ekipa to ubrzo promijeniti.

Imate li kakav prijedlog koju bi novu temu mogo uvest, jer ponavljam, bojim se da će ljudima dosaditi repostanje.

Poz