Instagram/TikTok/YT

Bok ekipa
Pratim Vas već duže vrijeme i prošao sam gotovo sve teme na forumu i došlo je vrijeme da Vas nešto upitam.
Znači vodim IG @InstaCroatia 37k pa me zanima na koji način bi mogao to monetizirati? U početku sam čak mislio nešto slično Apartmaniji.com ali postoje na desetke takvih sličnih web stranica.
Drugo blog o plažama i turizmu ali također i tu postoji gro toga, trenutno zarađivam jedino od promoviranja apartmana/hotela na profilu i to sitan novac pa ako imate kakvu ideju pišite, može i privat.

  1. Što mislite o TikToku?
    Ima li dobru budućnost? Isplati li se tamo graditi posao?

  2. Kupovina YT kanala ? Prolazi li to i kakve su šanse da naletim na scam? Isplati li se bolje graditi YT od nule?

Slušam prijedloge, kritike, sugestije.
Sretan Uskrs svima želim.

Vidim da nemaš svoj sadržaj nego uzimaš od drugih. Ja sam baš na tu temu izgradio ovaj kanal (kasnije sam prodao web i kanal) https://www.youtube.com/channel/UCAieLxEHxjqSDG2F-V_bpug/videos
uzimao sam slike sa Google mapsa i radio slideshow.
Uglavnom, monetizaciju nisam mogao dobiti, tako da ne znam kako bi monetizirao YT kanal sa takvim sadržajem koji nije tvoj.

Po mojem mišljenju tik tok za sad ima najveću perspektivu. Veliki broj ljudi možeš skupiti jer ima prirodan reach. Samim time možeš lakše doći do publike i lakše izgraditi WEB ili YT. A možda i dobiti neke sponzore

Kao i kod svake društvene mreže u početku…
Algoritam je takav da svako može uspjeti, ako se sjećaš 2012-2014 fb stranicu si mogao napraviti i za mjesec imati 100k easy…

1 Like

Nisam bio toliko u tome u tim godinama, ali se sjećam YT a tih godina mogao si uz malo truda i bez ikakvih reklama doći do neke okej brojke.

Da tako je, tiktok zadnjih nekoliko mjeseci je dosta promijenio algoritam ako ljudi misle da ce dobiti preglede na tiktoku kao prije godinu dana varaju se

Piše da sam ti ja lajkovao komentar i nemam opciju da uklonim lajk. Neka greška?

Klikneš još jednom i obriše se :smiley:

Ne može kursor miša se pretvori u znak zabranje
Izgleda da ne može zato što si admin