Instagram zarada i instagram bot

Skripte tesko prolaze. Imas bot-ove za to i jos vise stvari.

GMT2 - jeftinija verzija
Jarvee - skuplje sa vise mogucnosti

Treba paziti, zadnjih mj dana instagram je podosta rigorozan. Nedavno mi je palo i preko 100 accounta na botu tokom noći. Različiti proxiji na svaka 2, ne agresivni settings za follow i to grupe po 10 u razlilitim nišama. Accounti su bili stari oko 20ak dana i operirali normalno i tokom noći samo disabled svi. Neznam kako je povezano da se to desi, no u svakom slučaju bez iskustva ig postaje nemoguć…

Jarvee po meni najbolji.

Proxyi su datacentar od jednog providera? Vjerojatno je cijeli subnet dobio ban.

Ili ako su kupljeni accounti od nekoga moguce da imaju neki trag po kojem su blokirali posto se radi o svih 100 accounta.

Jarvee je sigurno dobar, cijena nije mala nakon poskupljenja pogotovo za nekoga tko tek krece.

1 Like

Ova opcija mi se ne cini puno:

Sad dal moraš imati svoj server ili je dovoljno kupiti taj paket i tjt

Pa nije skupo ako se koristi na dobar nacin.

Treba windows server ili racunalo doma jer program radi 0-24 plus proxiji za svaki acc. Za veci broj accounta treba vise RAM-a. Nabere se tu nesto troska ukupno.

Ako netko krece ja bi preporucio GMT2 mozda nema toliko opcija, ali je 10$ neograniceni broj racuna (barem je bio kad sam ja zadnji put koristio).

No opet ako se dobro monetizira nije puno.

20 naloga bez problema rade na do 3gb rama (JARVE).
Ali za pocetak je svakako bolji GMT2.
Ako zelis samo jedan nalog za sebe onda mozes i preko NinjaGram

2 Likeova

za sta koristis botove? ja imam neki server solidan, kupio 200 napravljenih profila koji su stari vec par mjeseci, ne znam kako bi ih najbolje iskoristio

Kupovina profila je cisto bacanje para. Svako moze da napravi beskonacno mnogo naloga, Uglavnom ljudi preko botova dovode pratioce na svoje naloge a kasnije te iste naloge prodaju ljudima koji se bave marketingom ili online prodajom. nije neka cena u Srbiji sam vidjao oglase da ljudi prodaju za 8-10e 4k nalog sa domacom publikom.

20 profila sa 3gb rama? Na koju foru? Koje funkcije koristis?

Ja imam 10 profila na kompu s 8 gb rama na kojem imam upaljeno jarvee, teamviewer i utorrent pa mi svakih par dana teamviewer zablokira zbog nedostatka rama, ili mi izbaci da ugasim jarvee jer koristi previse rama.

Kupi jos rama. Ram je danas barem jeftin.
Imam tri racunala, ni jedan nema manje od 16 gb.

1 Like

To djeluje kao da nešto nije uredu, 8 GB rama bi trebalo biti dovoljno za barem 200-300 profila, naravno ako je u pitanju follow/unfollow…

EDIT: Nemam iskustva sa Jarvee, ovo što napisah 200-300 profila na 8 GB rama je za GMT2…

@jorgovan gdje ima za kupiti pločica od 16gb ddr3 veličine kao za laptop, s obzirom da je u pitanju minipc s jednim utorom :smiley:
@flex možda je za follow/unfollow, ali i slike postam preko njega, lajkam druge slike, repostam, čak i komentari, slanje poruka…

Nesto onda tu tebi drugo guta ram, Proveri u Task Manager, Koristim Win 10, Jarvee 20 acc i TW bez ikakvih problema. Cak mi i ram ostane nesto slobodno. Od funkcija mi trenutno radi samo follow i povremeno autopost.

Pogledaj idući post koji sam napisao. Guta mi Jarvee, tebi ne guta kad koristiš jednu opciju od milijun dostupnih :smiley:

Ako imas 10 accountova raspodijeli ih tokom dana, da ne rade svi istovremeno nego u tri smjene :slight_smile:
Sto vise uvjeta za akcije (prati samo ove, scrapeanje korisnika itd…) guta vise RAM-a.

1 Like

Hoces mi objasnit kako zaradjujes ?