Instagram zarada - Sta mislite je li ovo neka prevara?

Pozdrav drustvo, naletio sam na instagram profil koji nudi kao neki kurs i zaradjuje se od 20-30e dnevno kako to oni kazu… Sta mislite je li ovo neka prevara? Koliko vidim dokazi zarade su sa google adsensa.

Evo i video sa pustenim glasovnim porukama koje su mi poslali:

previše je fiši ovo … čim ne objavljuju svoja imena, nešto je tu sumnjivo :smiley: druga stvar, slika nije nikakav dokaz … svaki browser ima Inspect Element opciju :smiley:

1 Like

Iskreno rečeno i meni je pravo sumnjivo, ali eto možda neko na forumu ima iskustva s njima

Negdje sam gledao bas o ovom profilu kako rade scam prevare pogledaj malo vise ima li koji clanak na netu…

Deluje previse dobro da je istinito

Vjerojatno je neki MLM ili piramidalna šema…

1 Like

Kroz par minuta pretrage na gugl naiso na klip od nekog jutjubera pa pogledaj. Inace cim ukucas ime biznis balkan izlazi nastavak prevara, plus kad vec pise broj 2 na njegovom instagramu velika verovatnoca da je vec imao jedan pa je prevario ko zna koliko pa nastavio sa radom pod broj 2.

1 Like

Ne bih se složio sa tobom.

Dečko ipak podijeli informacije kako zaraditi na internetu daje upute kako dobiti adsense racun, kako doci do publike F for F…

A ti ako si glup ili lijen pa ne znaš naći to sve na internetu plati njemu 25€ i tjt :smiley:

1 Like

I meni je stigla od dotičnog gospodina poruka koji prodaje ove kurseve :joy::joy::joy: uz napomenu da okuplja ozbiljnu ekipu da širi posao :joy:

https://www.instagram.com/biznis_blkn_prevara/

1 Like

Na zalost ima ljudi koji se upecaju na takozvane kurseve…samo report da ih sto prije ugase

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey