Instagram zarada - Sta mislite je li ovo neka prevara?

Pozdrav drustvo, naletio sam na instagram profil koji nudi kao neki kurs i zaradjuje se od 20-30e dnevno kako to oni kazu… Sta mislite je li ovo neka prevara? Koliko vidim dokazi zarade su sa google adsensa.


Evo i video sa pustenim glasovnim porukama koje su mi poslali:

previše je fiši ovo … čim ne objavljuju svoja imena, nešto je tu sumnjivo :smiley: druga stvar, slika nije nikakav dokaz … svaki browser ima Inspect Element opciju :smiley:

1 Like

Iskreno rečeno i meni je pravo sumnjivo, ali eto možda neko na forumu ima iskustva s njima

Negdje sam gledao bas o ovom profilu kako rade scam prevare pogledaj malo vise ima li koji clanak na netu…

Deluje previse dobro da je istinito

Vjerojatno je neki MLM ili piramidalna šema…

1 Like

Kroz par minuta pretrage na gugl naiso na klip od nekog jutjubera pa pogledaj. Inace cim ukucas ime biznis balkan izlazi nastavak prevara, plus kad vec pise broj 2 na njegovom instagramu velika verovatnoca da je vec imao jedan pa je prevario ko zna koliko pa nastavio sa radom pod broj 2.

1 Like

Ne bih se složio sa tobom.

Dečko ipak podijeli informacije kako zaraditi na internetu daje upute kako dobiti adsense racun, kako doci do publike F for F…

A ti ako si glup ili lijen pa ne znaš naći to sve na internetu plati njemu 25€ i tjt :smiley:

1 Like

I meni je stigla od dotičnog gospodina poruka koji prodaje ove kurseve :joy::joy::joy: uz napomenu da okuplja ozbiljnu ekipu da širi posao :joy:

https://www.instagram.com/biznis_blkn_prevara/

1 Like

Na zalost ima ljudi koji se upecaju na takozvane kurseve…samo report da ih sto prije ugase

iskreno ja sam bio jedan od upecanih na toj stranici, strasno koliko sam imao neznanja, gdje sam dao 25e za pdf file koji je imao sadrzaj isto kao da si ukucao na google zarada na netu.
Uz to par savjeta kako blogovati, ali ti su savjeti bili uzmi novost sa nekog portala i stavi na svoj blog i ubaci reklamu, to je za moje tadasnje znanje bilo vrh, dok nisam shvatio kako stvari funkciioniisu i da ne govorim o milion mojih pitanja gdje sam dobio nikakav adekvatan odgovor. Bilo mi je krivo poslije za sta sam dao par i zbog toga sto mi je bilo krivo poceo sam bukvalno da pretrazujem svaku stranicu na google o zaradi dok niisam skontao kak idu stvari, iz inata da meni glavi ne bude da sam dao pare dzabe poceo sam ucit sa neta, sto mi je prije bilo jako mrsko, do tog trenutka, da skratim pricu, ugasen im je prvi profil zbog velikog broja prijava logicno, pa sad imaju novi blkn2. No gledajuci sa druge strane shatio sam da tad nisam ‘bacio’ tih 25e njima danas ne bih imao toliko volje uciti na netu, i poceti polahko od tog zaradjivati i meni je to dobro doslo. Svaki novcic ima dvije strane sto se moje price tice