Instalacija template-a - cudan problem

Vec nekoliko puta mi se desi da neki template, i to komercijalni, kada instaliram na localhost radi super. ali kada na neki drugi server instaliram, isto da ne ocita template.css. Znaci samo poreda module i text jedno ispod drugog i ne ocita nijednu sliku… do cega bi to bilo?? do servera ili??

Bez linka ili nekih drugih detalja možemo samo nagađati.
Za komercijalne (naravno ako su legalno kupljeni) uglavnom postoji podrška.

Legalno je kupljen, ali mislim da nije do templatea jer saM VEC PROBAO NA 3 SERVERA I RADI SUPER, SAMO NA OVOM NECE. ali evo nesto sam skontao. Nijedna slika koja se instalira uz template nema dozvolu read za public, tj morao sam izmijeniti permissions za svaku sliku, ali to je malo vise posla. ali hajd nema veze, i nakon toga ocitaju se sve slike ali opet jedna ispod druge. i sada najcudniji dio. mozda reko nije template.css u redu i ja obrisem template.css i izvrsim rucno upload template.css sa localhosta gdje je sve u redu bilo i radi dobro, ali opet neke dijelove ne ocita dobro… imam osjecaj da server ne ocitaje nesto dobro, nemam pojma sad sta je… ali uglavnom jos nisam nasao pravo rjesenje

Ako misliš da je do servera, probaj kontaktirati hostera, ili kao što ti je Poros rekao, probaj zatražiti pomoć tamo gdje si kupio template…

Po svemu sudeći, platio si template koji ne radi kako treba, te ne vidim zašto se ne bi prvo tamo obratio i objasnio u čemu je problem…

imaš li možda uključenu kakvu SEO komponentu (Artio, Ace ili sl)?

nemam, ali skontao sam do cega je. javio sam se hosteru i on je rekao da su zastitili server tako da su permissions za slike zabranili za public, pa sam onda ja morao jednu po jednu sliku da postavljam 664 permission. ma glupost…