Instant Article, nema mi one munje pored clanaka

ma ova u mene stranica fino rangirana i na googlu, solidne prihode imao na njoj, s tim da ima 25k , 300 dolara sam mjesecno na njoj zarađivao, morat cu nesto skontat i naci rjesenje …

Ja sam rijesio, nevjerovatno kako banalna stvar je bila. Naime, ovaj sajt je vec bio vezan na drugom page-u koji su mi ugasili. I ne znam ni ja kako, ali je u headeru ona meta ostao id od tog page-a, a 100% sam ga izmijenio je moralo na podesavanjima da potvrdi domen.

Bilo kako bilo, to je bio problem i srecom rijesen.

Ja danas otvorio, nema nikako meta broja stranice za povezivanje sa sajtom ,evo ubacio sam valjda do ujutro se osvjezi

1 Like

To je onda i kod tebe, meni je odmah sve proradilo kad sam dodao.

Pozdrav svima,
Ovo mi je prva poruka, sve pohvale za sjajan forum.
Naime imam na nekoliko stranica FB IA i sve funkcioniše odlično. Pre par dana sam pokušao da povežem još jednu stranicu sa sajtom, i sve uradio kao i ranije (ubacio 10 članaka, i čekao review). Posle dan-dva mi se pojavila ova poruka
“You’ve Lost Access to Instant Articles
We’ve created Monetization Eligibility Standards to help publishers understand how to earn money with Instant Articles. You’ve lost access to Instant Articles because you’ve violated these standards. Review the standards to learn how to make your Page eligible”
Jedina stvar koju sam uradio drugačije je tošto kada sam ubacio 10 novih članaka na sajt, nisu se svi pojavili u Production Articles, i posle nekoliko sati čekanja sam ih ubacio ručno (kao što je Jeronimo objasnio u par postova iznad). Nadam se da razumete šta hoću da kažem, to su dakle članci za review.
Da li može u tome da bude problem?

Edit: Da napomenem na ostalim stranicama mi IA radi normalno

Pozdrav da li se moze koristiti vise fb stranica sa jednim web sajtom na instantu