Instant articles pomoc - could not submit your application!

20210418_123033

Sve podeseno, artikli uredno povuceni , bez ikakvih gresaka, ali na submmit kad idem prijaviti za odobrenje bude ova greska ? Hvala

Kad ti rss azurira barem 10 validnih postova (Ako ima neki s globusom, sacekaj par minuta, ako ostane globus izbrisi takvu objavz iz production article)
Nakon sto imas 10 objava u Konfiguraciji samo kliknes na Submit articles, nista vise. Odgovorit ce za par sati-do par dana
Gdje si ti radio taj Submit?

Tu gdje si i rekao, kad dodam 10 production articala, svih 10 je bez greske, ali kad odem na submit dobijem tu gresku…

Hmm cudno. A da li su prihvatili web? Pise Approved ili pending?

Approved, sve zeleno…

Pa jedino da probas ponovo dok ne prihvati.

Jel su vam pale posete drastično ovih dana, jedan dan imam 1.500 ljudi, drugi dan ne mogu da pređem 100.

Kod mene je ista greška, web isto approved, pokušao sam i na drugi fb page, isto. Imam vec instant pa kontam da ne dozvoljavaju više od jednog

Ja nemam niti 1, al rece mi drug da je to ok, da je to samo kao “bug” te da je to zaprimljeno. Koliko ima kako si prijavio ?

Meni su pale skroz, domet 0 na svim stranicama, obicne slike ok, ali kad podijleim ia nema sanse

Svi se zale, pogotovo u Srbiji ko ima IA. Verovatno nesto menjanju ko ce ih znati vise

1 Like

Koliko vidim bolji domet imaju objave portala koje nisu u IA, ako nastavi ovako ukinut cu ih skroz,

Nije do IA da znas, svima je otislo sve u tri lepe od pocetka meseca. Pet puta manji je ric svuda.

Koliki je prag za isplatu na IA ?

100 dolara je prag za isplatu

Hvala kolega !!!

Kako se ubaci G analitika…? Zaljepim kod u IA plugin i nista …hvala

Koji kod si stavljao? I radi na novih podijeljenim objavama od kad stavis kod. Imas skriptu ovdje, samo zamjeni te xxxxxxxxx How to Add Google Analytics to Facebook Instant Articles for WordPress (themodernentrepreneur.com)