Instant Articles Problem Moze pomoc

Pozdrav ljudi poslao sam zahtjev na IA i pisalo je da ce mi odgovoriti za 3 -5 dana i danas mi je stiglo ovo ako zna neko kako da rijesim

Da li njihov plugin koristiš ?
Da li si sve postavio kako treba ?

Pozdrav. IA me je odobrio i napravio sam placanje pa me sad zanima da li su se same reklame napravile i postavile ili ja moram ici na placement->create ad placement i onda ih praviti jer nigdje na tutorijalima nisam vidio da rade to.

Zapamtis li ti nekad nesto decko sto ti se napise, sto procitas, vidis? Il eto lakse da non stop kukas da ti se pomogne?
Ocekujem temu za dve nedelje " povoljno podesavam IA "…

4 Likeova

He he, :smile: bravo Jeronimo, stvarno nekad’ treba biti i odlučan. :fu:
@Kornic kad slijedeeći put postaš ovako dupli post kao sada, nije nužno da bude ovako mudar, ide sankcija. :blush: :o:

Ovaj smarac ce biti sankcionisam samo kad “uvrijedi” admin do tada ce se citati ove gluposti…

Ne mozes ovdje nista ni pitati, kad otvorim topic ne valja, pitam vec u nekom topicu odmah me napada a nisam mogao naci ne znam zasto se uopste javlja ovaj Jeronimno ako ne misli pomoci

Jedno je pitati a drugo biti bezobrazan i bahat. 100 puta ti se odgovori a ti posle 3 dana opet pitas isto. Znaci neko odvoji vreme da ti pomogne a tebe bas briga da to isto zapamtis. Ako imas problem sa pamcenjem onda zapisuj ili jos bolje koristi pretragu foruma. Veruj mi, vrlo mocna stvar i jako precizna. Probaj ponekad, sigurno ce da ti postane najbolji drug na forumi samo da ukapiras kako se koristi.
Ako ti treba pomoc oko pretrage, otvori temu, verujem da ce mnogi da ti pomognu oko nje samo da ne citaju tvoje topice :wink:

Nemojte se ljudi svadjat hoce meni ko pomoci hahah

Usao sam preko Pages Manager i provjerio i sve radi odlicno ako neko moze da pomogne bio bi mu zahvalan takodje izasao u susret sa stranicom od 5000 ljudi ako mu znaci sta

Pozdrav dali neko od vas ima danas problem sa clancima kod mene nece da ucitava brze clanke.?

Brzi članci? Šta je to, oni od 15 riječi?

1 Like

Odgovor na tvoje pitanje. :slight_smile:

ne otvara mi preko mob u aplikaciji clanke vec salje direktno na stranicu nema one munje pored naziva stranice

Imaš grešku u tekstu tj. neki dio koji se ne može pretvoriti u IA. Nemoj odjednom kopirati cijeli članak, već idi dio po dio. Sve ubacuj preko ‘Teksta’ a ne preko ‘Vizuala’…

radim tako ali danas od 11 sati mi ne radi ovo na mob nece da prikazuje u aplikaciji

Pomagajteeeee

Ovaj problem je bio već mnogo, mnogo puta, ali pošto postoji to, ali prvo probaj da uradiš update tog posta, ako bude isto kopiraj tekst u notepad (ili word) pa nannovo otvori post i kopiraj tekst dokumenta. Hvala i nema na čemu :smirk:

Samo kopiraj iz visuala i obrisi u visualu i ubaci u tekst i kad radis clanke kopiraj, pisi u tekst a ne visual.Pozz

Hvala. :smiley:

@Kornic Sredjujem FB IA profesionalno za male pare, inbox kome treba. :smiley: :smiley:

1 Like