Instant Articles Problem

Pozdrav forumaši! Sinoć sam imao jedan problem koji nikako ne mogu rješiti. Poslao sam poruku Facebook supportu,no svi znamo kakav je Facebook-ov support te da nema nikakve sanse da mi odgovore. Naime,implementirao sam instant articles na novu web stranicu i uspjesno ju povezao te artikli rade i lijepo su pretvoreni sa moje web stranice u instant article. Problem je sto sam isto tako uspjesno postavio audience network kod no moji oglasi se ne prikazuju kao sto mozete vidjeti u slici koju sam prilozio odmah ispod ovog teksta.

Jednostavno ad prostor je sam i nikako ne mogu shvatiti kako da popravim ovaj problem. Da li je netko ikad naisao na ovakav problem?
Isto tako,kada odem na Developers da vidim ad placemente u audience networku ne mogu uopce vidjeti niti kopirati kod nego samo AD placement ID.

Molim pomoć :smiley:

provaj uci sa drugog moba i da bude na mobilnim podacima? pa vidi…meni kad ja citan svoje clanke, nekad bude bas tako prazno…onda se spojim sa bratovog i vidim da je sve u redu

Nazalost frend mi je probao preko svog moba uci i ni njemu se ne prikazuju oglasi

onda nebih znao stvarno

Prvih par dana ih ti neces vidjeti, kasnije ce biti ok… ja sam to bio zanemario