Internet "poludeo"

Pozdrav svima,
sinoc mi se desilo nesto sto sam prvi put video.

Skidao sam sa neta pesmu, tacnije snimak preko youtube downloader-a.
Video je bio oko nekih 78mb, ja imam internet brzine 4096/512 Kb/s, poceo je da skida
i stigao je do nekih 36% i ja sam ga na kratko zaustavio, skidao je normalno oko nekih 400kb/s.
Kada sam pustio da skida opet, brzine skidanja je skocila na 9mb/s , zatim se spustala postepeno do 5mb/s tu se malo zadrzala i brzina se spustila na 900-1000 kb/s i tako je skinuo do kraja pesmu.

Kasnije kada sam pustio nesto drugo da skida, skidao je normalno oko 400kb/s, sto je odgovarajuce za moju brzinu interneta.

Moze li neko da mi kaze zbog cega se ovo dogodilo,i da li se jos nekom desilo?
Mozda je ovo normalno da se desava, ali ja sam to prvi put video, pa mi je cudno.

Hvala

Kada si pustio da ti se nastavi, prvo što je uradilo jeste očitalo stari .part fajl, koji ti je do tada skinuo pa je kasnije nastavio.

Pa ja sam pauzirao na nekih 38% , vreme preostalog skidanja je bilo oko 50-60sekundi. Kada sam pustio da nastavi, on je za nekih 5 sekundi stigao do 75%, i onda je malo usporio, a skinuo je za oko 10-15 sekundi. Tako da ne moguce da je ocitavao stari .part fajl.

zna se desiti, posebno ako je u pitanju bezicni internet, pojebe se brzina na centrali ali se brzo vrati u normalu.

Adsl je u pitanju.

dobro i ? Sta mislis postici ovom temom ? Vjerovatno je poludila sihironizacija na DSLamu i to je to. Desi se nekada i gotovo…ili sto ovaj iznad rece skinuo se fajl pa ga samo prekopirao.

Nit ces imati tu vise brzinu, i ako budes to je 10tak sekundi.

[quote=“incester”]dobro i ? Sta mislis postici ovom temom ? Vjerovatno je poludila sihironizacija na DSLamu i to je to. Desi se nekada i gotovo…ili sto ovaj iznad rece skinuo se fajl pa ga samo prekopirao.

Nit ces imati tu vise brzinu, i ako budes to je 10tak sekundi.[/quote]

Izvini, ko si ti ovde da glumis nekog? Ja nisam trazio odgovor od tebe.
Lepo sam pitao , zato sto mi se to prvi put desilo , i nisam znao zbog cega je. Predpostavljao sam da postoji neko jednostavan odgovor, pa sam otvorio temu da bih saznao koji je.

Ali nisam trazio da mi se javi nek idiot i da mi glumi neko ludilo.
Ako ti se nije svidela tema nisi trebao ni odgovorati…

LOCK…

Mozda,

Ako si skidao sam youtube, to je onda normalno, zasto.

Posto sam youtube ucitava video snimak iako ti to ne zelis, i verovatno kad si ti pauzirao, 38% ucitalo se negde do 80% , i on je na taj nacin koliko vec 9mb/s stigao na 80% na brzi nacin, Sada ne mojte pogresno shvatiti mozda, mozda nisam u pravu,

mislim meni, ja kada idem pesmu (play pre downloada) stigne mi do pola, i onda stavim download , i krene mi od 60% , a ne od pocetka.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja