Internet TV Kanal

Pozdrav!
Planiram s prijateljima napraviti Internet TV kanal za Zagorje… jel ja moram nešto plačat ZAMPU ili tak nekom? neke materijale bi uzimao s youtuba a ostalo bi ja snimao kamerom.

Ima koga?

ZAMP je za muziku. Ne vidim razloga da plačaš nekome ako sam snimaš. Za youtube navedi ispod da je s youtuba i nebrini za ništa.

znaći mogu stavati spotove neke s youtuba?.. takve neke stvari…

Možeš usaditi sadržaj s YouTubea korištenjem onog njihovog HTML koda koji imaš uz svaki video i uz pridržavanje kojih god dodatnih uvjeta koji pišu u njihovim uvjetima korištenja (što pročitaj prije korištenja).

Također možeš koristiti vlastite sadržaje.

Imaj, međutim, na umu da ljudi stavljaju na YouTube sadržaje na koje nemaju pravo (filmove, snimke TV-programa, video-spotove i sl., pa ako se netko zainati, mogao bi i tebi stvarati probleme.

to nemrem nikak preko koda… ja sam mislio da skinem s youtuba… pa imam uplodano … u biti moram vidjet mislim da čak i postoji opcija da učitava u youtuba…

E još nekaj… zampu moram samo plačat ako želim puštati hrvatske pjesme? ove strane lady gaga i kompanija za to netrebam zampu nista?

Zampu se plača i za strane pjesme.
mislim da je i bila tema oko toga

Zašto misliš da Lady Gaga ne dobiva novce kad puštaju njezine pjesme na radiju kod nas?

Moš mislit kak dobiva …