Internet u banani

Pozdrav!
Već godinama imam Iskon internet i radio je super, ali unatrag dvije godine sam totalno razočarana.
Ne znam što se promijenilo, ali veza stalno puca, dva-tri ili više puta dnevno moramo restartati router.
Živim u Zagrebu, a trebam fiksni telefon pa zato imam fiksni internet.
Korisničku podršku dobit je živa koma, a i tada poprave i bude dobro tjedan dana i onda opet ispočetka…
Na kojoj ste vi mreži, jeste imali sličnih problema s kućnim netom?

Hvala!

Hmmmmm… možda ima neka povezanost s TELE2 mobilnim internetom. Prije 4 godine sam uzeo flat i radio je odlično dvije godine, bez prekida i s stalnom brzinom velikom. Zadnje dvije godine je tako loš, da evo jedva čekam da istekne mi ugovor i odem u T-mobile. Skuplji je, ali im je veza puno bolja. Užasno me nervira, jer non stop zbog posla otvaram i radim razne stvari, a poteškoće s vezom mi znatno usporavaju posao…

Ali koliko znam Iskon je dio T-Coma, a internet mi ne radi 50% vremena…

Da, ali jeftinija (lošija) verzija. Koliko sam ja upućen, većina infrastrukture je od T-coma, što ih čini najstabilnijim i najkvalitetnijim operaterom.

Dok sam bio u hrv. u pocetku sam bio u T-comu upravo zato jer je njihova infrastruktura, ali s vremenom zbog lose i skupe usluge presao u A1, meni su bili ok.

Također mi se isto dešava sa T-comom… vise nemam zivaca zvati ih stalno i samo cekam istek ugovora i ondda tele2 pokucni.
Pokucni sam testirso 2 mjeseca i odlicno je bar meni posto sam blizu odasiljaca i imam direktan prijem

Hvala na info! Provjerit ću što oni nude.